Hajduk Split - Srpski Klub

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
v.v.ilic:
Ja lično nemam ništa protiv tvoje ocene ovog foruma ali mi smeta što manjkavosti pojedinih tema izjednačuješ, zajedno sa onim gore odpadnikom, sa kvalitetom Foruma u celini.

Idi na neki drugi forum pa se majmunisi kao ovde pa da vidis kako ce da te bace u oDpad. A forum ne probija dno zbog tebe vec zato sto to dosta njih ne vidi da si degenerik. Jaoo da je ignore malo bolje uradjen...
 
kad smo vec odmakli od teme, da nastavimo mi sa nasim razgovorm, mozda neko primeti da je tema u off-u pa je zakljuca

sto se tice tvog porekla, nije mi jasno. Jel hoces da kazes da potices od Dusana ili da ti je prvi pomen predaka iz doba Dusanove vladavine u Zeti? Jel kad je bio mladi kralj, pa upravljao Zetom il kad je postao vladar cele tadasnje Srbije? (aj malo da pametujemo :lol: )

sto se tice foruma, ima nekoliko tema gde je vređanje dozvoljeno i gde je dripacko ponasanje znak snage (npr. Navijacke teme) i nekih tema, kao sto je ova, koje nemaju smisla ili su za politiku
Hajduk Split je klub ko i svaki drugi, ko ga gotivi otvori temu gde je predviđeno

sto se tebe tice, ti svaku temu moras da zacinis s nekom slikom
koja vrlo cesto nema veze sa temom, fudbalom, dijalogom,
itd. daj malo pisi o fudbalu
bez daljnjeg da imas pozitivan predznak ispred imena, al daj malo uspori, nemas vise vlast protiv koje treba da se boris
Pitao si: "Ilić vuče poreklo od Nemanjića"? a ja odgovorio: "Kažu crkvene knjige iz doba Dušanove vladavine u Zeti po ženskoj strani". Dakle, od Nemanjića ne direktno od Dušana a to je mnogo dugačka priča (i neprikladna) za ovu temu.
Ovo mi prebacuješ samo ti i onaj "oDstranjeni".
Ostali tu vezu itekako vide a da ti ne citiram poruke kojima mi raste zeleni niz kockica. Dakle, pripadate samo manjini ovog foruma koji u vezi toga daju primedbe. Zamisli kada bih imao isto mišljenje kao vi!?!?!z:(

Tvoje vidjenje moderatorskog posla je nešto drugačije od vidjenja onih koji ga trenutno vode a većina nema posebne primedbe na njihov rad koji nikada ne može da se svidi svakome ma ko da ga vodi.

Što se tiče tvog saveta da pišem malo o fudbalu inspiriše me samo kad vas nakantamo pa po sedam godina za redom živite od jedne pobede. Dakle, imam malo prostora za fudbalske komentare, više me inspirišu diskusije i poneka zayebancija zbog kojih je sve veći broj Grobara koji mi dodeljuju zelene kockice i čak se javno valjaju od smeha slikama koje tebe i onog drugog iritiraju.
Toliko o tome a sad pogledaj malo onaj komentar iznad mog i napravi razliku izmedju pisane reči i slike koje ja postavim.

Nadam se da ćeš imati šta da kažeš!
a da će moderatori takodje reći po neku rečcu.


 
Poslednja izmena:
v.v.ilic:
Toliko o tome a sad pogledaj malo onak komentar iznad mog i napravi razliku izmedju pisane reči i slike koje ja postavim.

Nadam se da imaš šta da kažeš!
a da će moderatori takodje reći po neku rečcu.

Kad se pogleda sta si sve radio ovde tj da si prozivao drugim forumasima i keve i devojke to je jos i blaga rec za tebe. Ovi sad te ne znaju bre jer nisu prisustvovali tvojim sranjima koja si pravio ovde tako da te price mozes slobodno da im valjas.
 
crni lepotan:
ilicu sad nemam vremena (kraj radnog vremena), ali sutra-prekosutra odgovaram

Dobro ti rece da je podvojena licnost. Sad sve na finjaka sa tobom a ne tako davno ti je rekao ovo:

okolo:
Tebi je izgleda vrtić najbliža prosvetna institucija. Ti si u četvrtom osnovne? Uhvati se sa ovim Kitonom i odigrajte čuvenu igru ringe,ringe raja......

Kakav je narcis ne bi me cudilo da je otvorio jos 10 nickova da bi sebi davao reputaciju. :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top