ХАЈДУЦИ 21. ВЕКА

АЈДУЧИЈА!!

јес да сам био до скоро, ал шта ћу кад волим

одо да оштрим светлосну сабљу и усерем мотку
- баба бре сам ти реко да не кењаш у шлем, што смо направили купатило бре!

6 година не мож да се научи, па де то има
ови маторци све усраше...
 
jomini:
Izdaješ sobu, a? Za koliko? 100 eurića? Ovo može u Male oglase... :lol:

За Младића имам бесплатно смештај, храну по избору, пристпуп интернету, библиотеку и удобне папуче, и може да остане докле год жели. :D

А за остале, по договору. :wink:
 
Arbus_Di:
За Младића имам бесплатно смештај, храну по избору, пристпуп интернету, библиотеку и удобне папуче, и може да остане докле год жели. :D

А за осталo, по договору. :wink:

Izvini, jesi li zensko ???
Cisto da zna covek, cemu jos moze da se nada.... :wink:
 
L.1:
Добро Миланче,
све нам други организују,уређују....
Можемо ли ишта сами?

Ne uredjuje nama niko nista direktno ali inderiktno da,
tj mi prihvatamo neka resenja koje su narodni ili grupe naroda naprednije od nas
proizvele kao najoblje do sada vidjeno.
Ako je tvoje pitanje u smislu mozemo li mi sad smisliti neka resenja koja su bolje od toga
a ne prihvatiti nesto sto je neko probao i video da li valja ili ne valja i da li smo mi uopste sposobni da bez takvog nacina unpardimo svoj zivot moj odgovor je NE niti je moguce da smislimo neka bolje resenja a niti smo mi za to sposobni.
To je jedini nacin da Srbija napreduje ali je veliki problem sto se kod nas stvari rade parcijalno i delimicno i sto modifikujemo resenja koja onda ne sluze nicemu.
 
no_problem:
Миланче, хоћеш реши да ће на том скупу да га позову поово да се преда? Јел причамо о скупу ЛДП? Оних који су за одвајање Косова и Метохије од Србије, за одвајање Црне Горе од СЦГ, за слободне токове дрога и осталих опијата? Да ли о шима говоримо? Да ли говоримо о онима који немају ни 3% подршке код грађана? Е баш да видим и тај скуп.

Nece ga pozvati da se preda nego ce pozvati na rusenje vlasti koja ga nije uhapsila ili naterala da se preda.
Kosovo je vec odvojeno od Srbije.
Crna Gora ce imati referendum i o tome ne odlucujemo mi.
Koliko ko ima % pokazace izbori.
 
Kill Bill:
Da jos pojednostavimo temu.............

U tom slucaju, ne verujem da ce provokatori proci bez dooobrih batina.....LDP je organizacija mladih i zdravih ljudi,,,,,,,,,,i znace kako da reaguje na provokatore, kojih i nece biti........po pivo da sam u pravu :)

A jel' se u mlade računaju i one iz NVO?
Sto se provokacija tiče, računa li se u provokacije ako opet neka NVO gospođa išamara nekog jadnog izbeglicu sa KiM?
 

Back
Top