GTA IV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
fakescreen_071b_gta4.vokr.com.jpg


SAMO MOLIM BOGA DA NE BUDE PUNO JAKA
 
AHAHAHAHHAHA ROFL LOL HAHAHAHHEHEHEHHE
sad sam se fino nasmejao... ta slika koju je stonoga dao :lol: to je navodno SS iz 3Dmark 08 :lol: samo su neka gospoda dodala interface :lol: a i onaj Rockstar znak na tramvaju :lol:

EDIT:
a na minimapu se vidi da se radi o Londonu a igra ce se odigravati u New Yorku ;) :lol:
 
AHAHAHAHHAHA ROFL LOL HAHAHAHHEHEHEHHE
sad sam se fino nasmejao... ta slika koju je stonoga dao :lol: to je navodno SS iz 3Dmark 08 :lol: samo su neka gospoda dodala interface :lol: a i onaj Rockstar znak na tramvaju :lol:

EDIT:
a na minimapu se vidi da se radi o Londonu a igra ce se odigravati u New Yorku ;) :lol:

Skonto sam da je laznjak,al nikad se ne zna,mozda bude slicna :D
 
Evo neke novine u odnosu na prosle delove:

* Mocice da se bacaju bombe i molotovi kokteli iz vozila
* Svetla na vozilu ce moci da se menjaju na dugacka i kratka, ali nece moci da se gase
* Kada Niko sedne da vozi motor stavljace kacigu
* Kada ga uhvati policija, Niko ce staviti ruke iza glave i kleknuti na kolena. Moze se pobeci pre nego sto kolena dotaknu pod, ali u tom slucaju dobicemo jos jednu zvezdu vise.
* Na radio stanicama mocice da se slusaju razne vrste muzike. Od kojih: funk, reggae, jazz, dance, modern Jamaican, pop, hardcore, hip hop. A i bice jedna stanica sa muzikom iz istocne evrope (zamisli stave narodnjake:lol:)
* Kada poginemo i nadjemo se ispred bolnice, na mobilnom ce nam stici poruka koja nam nudi da opet pokusamo misiju
* Kada izvadimo neko oruzije na ulici, ljudi ce imati razlicite reakcije.
* Moguce je zvati policuju, hitnu pomoc i vatrogasce sa mobilnog
* U igri se mozemo i napiti. kada se to dogodi, slika ce se pomutiti i bice vrlo tesko voziti.
Kada Niko izvede drustvo na pice, startovace se jedna mini igra, koja se sastoji da ih posle
pijanke onako pijan odvede kuci.
* U igri vreme nije vise 1minut=1 sat, sad je 2min=1 sat, tako da ce dani biti duplo duzi od ostalih delova.
* U taksiju se mozete pitati vozaca da promeni stanicu.
* Ako se cesto ponavljaju misije, spica pre pocetka misije nece imati isti dijalog

Evo dosta za sada, ako me ne mrzi napisacu posle jos nesto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top