Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija

Студенти који протестују су провели ноћ на факултету.Управа факултета ја позвала полицију .Полиција је ушла на факултет и установила да нема основа за деловање против студената нити икаквих елемената кривичног дела.
Ово није никакав ексцес и тренутна реакција јер то траје годинама а управа факултета одбија да делује и држи страну професору упркос његовом континуираном деловању са ових политичких позиција.
 
Dok god huligane doživljavaš kao studente imaćeš iskrivljenu sliku realnosti.
Ja sam bio student koji studira, a ne da samo nabuba ispite, pa sam od akademika bio savetovan da to nije pametno u Srbiji , i bili su u pravu...Svi govore jasno i glasno , uzmi diplomu, posle se uvuci nekome u interesnu sferu da dobijes priliku da napravis CV , a onda razvaljuj dupe svima jer nisi kvazi intelektualac kao ostali...

Doduse umesao se kriminal i postalo je nemoguce bez imovinske osnove odraditi to a da sam ne budes kriminalac i tu je strategija operativno propala, ali ko je bio hrabar, da to tako nazovemo i bezobrazan, da to tako nazovemo , on je napravio par dilova, par polugodisnjih viza viza angazmana za neke banke ili neke druge ljude ili institucije i zavrsio sa bankarskim garancijama i kesom da kupi sebi hotel i lanac trgovina ili neku proizvodnu firmu za 1DM ili slicno..
 
Sličnost je prilična, mora se priznati. Dobro, možda su i huligani poželeli da se malo obrazuju. To bi bila prijatna promena.
Slusaj , to je cilj Srbije na vodi....Da se diplome lako odrade i onda imas dobre pozicije i obrazovanu radnu snagu....tj karijere, ebes rad, plata je bitna..
A to se treba omoguciti proseku , znaci lenjim i glupim ali ambicioznim osobama

A za zabavu adekvatan kriterijum
 
Pa dobro , moze da se desi uskoro da se proteruju svi koji nemaju prezimena koja su cisto Srpska....Nije nemoguce..
Sta ce da rade Grahovci...to nema prodju...iako su skoro svi ili bas svi Srbi.....
I ima tako dosta prezimena, koja se mogu naci na udaru novog talasa odgovorne narodne politike..

Narod se uzda u neku cudnu teoriju da svaki roditelj zna sta je najbolje za njegovo dete...

To meni licno nije bas najjasnije, npr koji roditelji znaju efekte masovne komunikacije, efekte internet servisa, jer su razliciti efekti...
Moze da se desi juznokorejski scenario koji od tradicionalne kulturoloske slike odjednom ima zbog eksplozije sadrzaja gde se mogu ispoljiti mladi i obezbediti uticaj a preko toga i novac, desava ne samo premestaj uticaja na mlade bez mnogo iskustva nego na mlade koji tek ulaze u seksualnost i doba seksualne aktivnosti i naravno onda se desava i taj uticaj i eksplozija tih manipulacija....
 
Imati samo jedan zivot i tako bedno ga proziveti.
Kaješ se sada?

Cime zaradujes za njegovo prezivljavanje?
Da li si dobio barem neko ne mogu reci sinekurno vec bedno radno mesto u nekoj smrdljivoj kancelariji odatle postujes?
Radim od kuće, ako baš moraš da znaš.
Zarađujem u proseku za mesec dana koliko ti i tebi slični za 6 meseci.
I zadovoljan sam.
Ali razumem i frustracije tebe i ostalih nesposobnih da zarade za pristojan život... :mazi:
 
Pa dobro,ali svojim pisanjem podbodes pa mi poskacemo ko kokice u serpi.
Dovedes me u situaciju da bih odmah zaokruzio precednika.
Ali ne ja na izbore vise ne izlazim bez 100e.Ko plati ima moj glas.
Ni ovom temom niti bilo kojom drugom nisam imao nameru da bilo koga navodim da glasa za ovog ili onog.
Ipak, moram da primetim da ako glasaš za onog ko ti plati onda nemaš pravo da kukaš zašto je ovako sve. Tako je zato što su i mnogi drugi razmišljali poput tebe.
Takođe ne možeš ni Gruhonjiću da zameriš ako ga plaća ovaj ili onaj. Plaća neko i tebe, sam si priznao, znači nisi ništa bolji.
 
Ni ovom temom niti bilo kojom drugom nisam imao nameru da bilo koga navodim da glasa za ovog ili onog.
Ipak, moram da primetim da ako glasaš za onog ko ti plati onda nemaš pravo da kukaš zašto je ovako sve. Tako je zato što su i mnogi drugi razmišljali poput tebe.
Takođe ne možeš ni Gruhonjiću da zameriš ako ga plaća ovaj ili onaj. Plaća neko i tebe, sam si priznao, znači nisi ništa bolji.
Ja sam neplaćeni nacionalista. Nacionalista iz čistog zadovoljstva.
 
Ni ovom temom niti bilo kojom drugom nisam imao nameru da bilo koga navodim da glasa za ovog ili onog.
Ipak, moram da primetim da ako glasaš za onog ko ti plati onda nemaš pravo da kukaš zašto je ovako sve. Tako je zato što su i mnogi drugi razmišljali poput tebe.
Takođe ne možeš ni Gruhonjiću da zameriš ako ga plaća ovaj ili onaj. Plaća neko i tebe, sam si priznao, znači nisi ništa bolji.
Ostao sam bez teksta.
Ogolio si me ko ja ribu kada donesem sa pecanja.
 
Kaješ se sada?


Radim od kuće, ako baš moraš da znaš.
Zarađujem u proseku za mesec dana koliko ti i tebi slični za 6 meseci.
I zadovoljan sam.
Ali razumem i frustracije tebe i ostalih nesposobnih da zarade za pristojan život... :mazi:
Ta otrcana zamena teza ti nece proci, adekvatno sam ti odgovorio na nicim izazvanu uvredu.
Da nesto vredis ne bi doslo do nje, ali kao sto sam ti napomenuo to je proizaslo iz tvog bednog zivota ukljucujuci finansijsko stanje.
Zivis jako losim zivotom, pleonazam je nameran, koji pokusavas nadomestiti u ovom virtuelnom svetu.
Frustracija se stvara kada dolazi do jaza izmedu prohteva, zelje i mogucnosti obicno je spominju oni kojima se pojavila.
Tvoja zarada je isuvise skromna maksimalni zivotni uspeh ti je botovanje u pokusaju i mrvice sa tudeg stola.
 

Back
Top