Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija

Ko je kriv za podelu Vojvodine na dođoše i ostale , on ili ostali? Samo je izneo stav većeg broja ljudi koji žive u Vojvodini i imaju takvo mišljenje o ljudima koji su se doselili.. forsiranje ko je veći Srbin i zašto je naša stara boljka...
Gdje je na izborima u Vojvodini ta separatistička priča?
Nešto ne vidim da se taj stav većeg broja ljudi prenosi na glasačke listiće?
 
Сасвим је очекиван такав одговор на вишегодишње Динково вређање Србије и Срба.
Колико дуго знаш за лик и дело дотичног?
Ne puno, priznajem, možda ću sada potražiti još njegovih ispada. Ali kao što rekoh, pravna država to lako rešava...
 
Pa da, ali to sve što si napisao je govor mržnje.
pa rekao je da prijekodrinci pokusavaju od Vojvodine napravit novu cetnicku tvorevinu, ali rekao bih i ne samo od Vojvodine, nego i od bilo cega gde su se naselili a sto nije cetnicka tvorevina. To je ziva istina, mada daleko od toga da je Srbija bez njih Njemacka, ali sa njima je Afgan.
 
Ko je kriv za podelu Vojvodine na dođoše i ostale , on ili ostali? Samo je izneo stav većeg broja ljudi koji žive u Vojvodini i imaju takvo mišljenje o ljudima koji su se doselili.. forsiranje ko je veći Srbin i zašto je naša stara boljka...
Динко се у свом делу уопште не бави том српском поделом на дођоше и домаће.
Он је и против једних и против других.
 
Gdje je na izborima u Vojvodini ta separatistička priča?
Nešto ne vidim da se taj stav većeg broja ljudi prenosi na glasačke listiće?
Ali si zato imao prilike da vidiš kako se ponašaju glasači u BG... i goste koji su glasali. I komentare na te goste posle...oni nisu Srbi, tačka. To je bio zaključak, koliko ja pročitah. I dalje sam tog stava da se mi međusobno uništavamo. Niko drugi, ovaj Dinko je samo raspalio vatru.
 
Ali si zato imao prilike da vidiš kako se ponašaju glasači u BG... i goste koji su glasali. I komentare na te goste posle...oni nisu Srbi, tačka. To je bio zaključak, koliko ja pročitah. I dalje sam tog stava da se mi međusobno uništavamo. Niko drugi, ovaj Dinko je samo raspalio vatru.
То је само била медијска хајка.
У народу се ни близу није тако коментарисало.
Медији покушавају раздор.
Е сад, што увек има слабоумних који падну на фору, друга је прича.
 
pa rekao je da prijekodrinci pokusavaju od Vojvodine napravit novu cetnicku tvorevinu, ali rekao bih i ne samo od Vojvodine, nego i od bilo cega gde su se naselili a sto nije cetnicka tvorevina. To je ziva istina, mada daleko od toga da je Srbija bez njih Njemacka, ali sa njima je Afgan.
U pravu si.Cetnici su nam drazi od partizana.Srbija od Jugoslavije.
 
То је само била медијска хајка.
У народу се ни близу није тако коментарисало.
Медији покушавају раздор.
Е сад, што увек има слабоумних који падну на фору, друга је прича.
Ko je to dozvolio medijima?
 

Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija​


Grupa mladih osoba, mahom mladića, blokirala je Filozofski fakultet u Novom Sadu, zahtevajući da vanredni profesor Dinko Gruhonjić dobije otkaz.

Pogledajte prilog 1522486
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...ozofski-fakultet-Namestaj-lanci-policija.html

Koliko vidim predvodnik grupe je momak koji nosi majicu Legije, inače zvanično osuđenog kriminalca za ubistva i još neke stvari.
Eh, mladosti naša. Na ovakvima svet ostaje?
Je l ti ovo pozivaš na linč mladića zbog majice ili zato što ti se svidjaju nastupi Dinka (šakića) ?
 
Koju poruku šalje profesor?
Da je legija kul jer je ubio đinđića i omogućio privatizacijsku pljačku i radikale na vlasti.

filo.png
 
Da, strašno je da univerzitetski profesor poziva na progon jednog naroda.

Za mene je on šarlatan koji se nekim vezama ili čudom domogao mesta univerzitetskog profesora.

On već godinama gradi nekakvo "vojvođanstvo" kao antipod srpstvu. Postojale su te podele na relaciji dođoši vs starosedeoci, kao i vojvođansko autonomaštvo i pre Gruhonjića, ali je on to počeo da propagira na svoj drzak, primitivan i uličarski način i uz ogromnu dozu srbomržnje.
 
pa rekao je da prijekodrinci pokusavaju od Vojvodine napravit novu cetnicku tvorevinu, ali rekao bih i ne samo od Vojvodine, nego i od bilo cega gde su se naselili a sto nije cetnicka tvorevina. To je ziva istina, mada daleko od toga da je Srbija bez njih Njemacka, ali sa njima je Afgan.
Pa i on je prekodrinac, a od Vojvodine i Srbije pokušava napraviti Jasenovac i Gradišku Staru.

Dakle sve je to na individualnom nivou, samo je on ipak profesor, pa njegov govor mržnje dobija ozbiljniju dimenziju.
 

Back
Top