Quantcast

Grupa G (Nemačka, Portugal, Gana, SAD)

Ko ide dalje?

• Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.333
Mozda ne najbolja utakmica ali u top 3 za sada. Volim ovako otvorene utakmice. Gana se nije dala i po meni najbolja africka ekipa. Ne igraju rastrzano kao ostali afrikanci sa ponekim dobrim potezom pojedinca vec sve lepo takticki od noge do noge, smisljeno, bez panike i i uigrano. Vidi se da tacno znaju sta zele. Zasluzen bod.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Mozda ne najbolja utakmica ali u top 3 za sada. Volim ovako otvorene utakmice. Gana se nije dala i po meni najbolja africka ekipa. Ne igraju rastrzano kao ostali afrikanci sa ponekim dobrim potezom pojedinca vec sve lepo takticki od noge do noge, smisljeno, bez panike i i uigrano. Vidi se da tacno znaju sta zele. Zasluzen bod.
:ok:

potpisujem:ok:

baš smo uživali ekipa i ja gledajući tu tekmu:klap:

crni lepotan

Elita
Poruka
21.378
Ne znam šta drugo da vam kažem, sem da mi je jako žao što Ronaldo igra kao sisica. Ne znam da li je u pitanju povreda ili nešto drugo, ali s njim u timu Portugal ne može da pobedi ni Partizan Bumbarevo Brdo, a ne SAD ili Ganu. Žao mi je ljudi koji su zapalili u Brazil da ga gledaju, a on se vuče ko baba.

Bastiani

Poznat
Poruka
7.345
Ne znam šta drugo da vam kažem, sem da mi je jako žao što Ronaldo igra kao sisica. Ne znam da li je u pitanju povreda ili nešto drugo, ali s njim u timu Portugal ne može da pobedi ni Partizan Bumbarevo Brdo, a ne SAD ili Ganu. Žao mi je ljudi koji su zapalili u Brazil da ga gledaju, a on se vuče ko baba.
Ебга, можда је ствар у томе да је фудбал ипак колективни спорт. Можда му треба још неки жив играч Португала да би могао нешто да покаже.

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
35.202
Prso ronaldo načisto. I ne samo on
Španci, portugaci, talijani i englezi se obrukaše do jaja

Bari'91

Domaćin
Poruka
4.818
Zveknuce ih Gana ko Marko Jaric Adrianu Limu...a za Ronalda nemoyte da kenjate decko vuce povredu nebi ni trebo da igra..Ni ja ga negotivim mislim da je precenjen i nije za moj ukus igrac ali budimo ljudi...Samo se bojim da ce sugvati ameri sa nemcima da odigraju prijateljsku...Gana je pojela Ameriku a ovi na kraju ni krivi ni duzni uzese 3 boda...

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.501
Mislim da se CR više smorio što je Messi dao četiri gola nego što su ispali :D ...

Poprilično jadni Portugalci, i kad imaju prvog do sebe oni traže CR-a, a sa druge strane on šutira iz svih pozicija i dosta napada sjebbe ...

Ameri su OK, u neverovatnoj ekspanziji je fudbal tamo, još ako prođu Belgiju verujem da će biti ludnica ...