Grupa G (Nemačka, Portugal, Gana, SAD) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .
Mozda ne najbolja utakmica ali u top 3 za sada. Volim ovako otvorene utakmice. Gana se nije dala i po meni najbolja africka ekipa. Ne igraju rastrzano kao ostali afrikanci sa ponekim dobrim potezom pojedinca vec sve lepo takticki od noge do noge, smisljeno, bez panike i i uigrano. Vidi se da tacno znaju sta zele. Zasluzen bod.

:ok:

potpisujem:ok:

baš smo uživali ekipa i ja gledajući tu tekmu:klap:


 
5iAKpeV.jpg


:hahaha:
 
Ne znam šta drugo da vam kažem, sem da mi je jako žao što Ronaldo igra kao sisica. Ne znam da li je u pitanju povreda ili nešto drugo, ali s njim u timu Portugal ne može da pobedi ni Partizan Bumbarevo Brdo, a ne SAD ili Ganu. Žao mi je ljudi koji su zapalili u Brazil da ga gledaju, a on se vuče ko baba.
Ебга, можда је ствар у томе да је фудбал ипак колективни спорт. Можда му треба још неки жив играч Португала да би могао нешто да покаже.
 
Ne znam šta drugo da vam kažem, sem da mi je jako žao što Ronaldo igra kao sisica. Ne znam da li je u pitanju povreda ili nešto drugo, ali s njim u timu Portugal ne može da pobedi ni Partizan Bumbarevo Brdo, a ne SAD ili Ganu. Žao mi je ljudi koji su zapalili u Brazil da ga gledaju, a on se vuče ko baba.

Prso ronaldo načisto. I ne samo on
Španci, portugaci, talijani i englezi se obrukaše do jaja
 

Back
Top