Gruevski doveo fašiste sa ustaškim obeležjima da biju!

комшија

Stara legenda
Poruka
91.181
http://www.kurir.rs/region/makedonija/gruevski-doveo-fasiste-sa-ustaskim-obelezjima-da-biju-pogledajte-batinasa-sa-ustaskim-znakom-clanak-2806191 (VIDEO)

GRUEVSKI DOVEO FAŠISTE SA USTAŠKIM OBELEŽJIMA DA BIJU: Pogledajte batinaša sa ustaškim znakom!

makedonija-palament-hos-1493326740-1170519.jpg


SKOPLJE - Napetost u Makedoniji ne jenjava, a na društvenim mrežama su se pojavili dokazi, odnosno slika huligana koji u makedonskom Sobranju napada poslanike, a nosi majicu sa simbolima ustaškog HOS-a!

Huligan nosi majicu ustaškog i fašističkog HOS-a, (Hrvatskih odbrambenih snaga) sa natpisom "Za dom spremni".

hos-1493327669-1170543.jpg


hos-1493327632-1170541.jpg


HOS su na početku rata u Hrvatskoj osnovali poznati eksktremni nacionalisti Dobroslav Paraga i Ante Paradžik. Brojni pripadnici HOS-a su tokom rata 90-tih nosili crne uniforme i ustaško znamenje iz Drugog svetskog rata što je dovodilo do toga da su ih protivnici redovno nazivali ustašama. HOS je takođe bila skraćenica za Hrvatske oružane snage u (NDH), koje su nastale 1944. spajanjem domobranskih i ustaških jedinica.Prema nekim navodima, sadašnji premijer Makedonije NIkola Guevski je povezan sa ovim krugovima i finansirao je neouštaske pokrete kao što je HOS.

- - - - - - - - - -

Eво за кога, у својој неизмерној глупости и бахатом незнању, навијају тзв. "српски националисти" :rtfm:
 
vlado-georgiev-cernozemski-makedonija-foto-printscreen-fb-1493368560-1170783.jpg


Kamere su zabilježile da je osoba koja je imala majicu sa amblemom ustaškog pokreta HOS komandovala batinašima sa fantomkama, koji su sinoć pretukli poslanike makednoskog parlamenta i tukli lidera opozicije Zorana Zaeva i poslanike SDSM. Na Facebooku je objavljena fotografija huligana koji je predvodio batinaše u makedonskom parlamentu sa liderom VMRO-DPMNE Nikolom Guevskim.

Huligan, koji je nosio majicu ustaškog i fašističkog HOS-a, (Hrvatskih odbrambenih snaga) sa natpisom “Za dom spremni” uletio je u parlament sa maskiranim batinašima koji su prebijali poslanike Sobranja.

Na Facebooku se predstavlja kao Vlado Černozemski, sluša Tompsona, nosi majicu HOS-a, i veliča ustaše.

http://saff.ba/makedonski-vmro-anga...-pokreta-za-upad-i-napad-na-clanove-sobranja/
 
Pogledajte prilog 438379

Kamere su zabilježile da je osoba koja je imala majicu sa amblemom ustaškog pokreta HOS komandovala batinašima sa fantomkama, koji su sinoć pretukli poslanike makednoskog parlamenta i tukli lidera opozicije Zorana Zaeva i poslanike SDSM. Na Facebooku je objavljena fotografija huligana koji je predvodio batinaše u makedonskom parlamentu sa liderom VMRO-DPMNE Nikolom Guevskim.

Huligan, koji je nosio majicu ustaškog i fašističkog HOS-a, (Hrvatskih odbrambenih snaga) sa natpisom “Za dom spremni” uletio je u parlament sa maskiranim batinašima koji su prebijali poslanike Sobranja.

Na Facebooku se predstavlja kao Vlado Černozemski, sluša Tompsona, nosi majicu HOS-a, i veliča ustaše.

http://saff.ba/makedonski-vmro-anga...-pokreta-za-upad-i-napad-na-clanove-sobranja/


Čovik i po:ok:da je takvih više manje bi njesra bilo!:cool:
 

За то:

"Циљ ВМРО-а је био независност и уједињење читаве географске области Македонија (егејске, пиринске и вардарске), али многима и Велика Бугарска, тиме што би се остварио званичан циљ организације, а то је политичка аутономија македонске и једренске области"

"Организација је основана 5. новембра 1893. у кући солунског библиотекара Ивана Хаџи Николова у Солуну, под називом Бугарски Македонско-Одрински револуционарни комитети (скраћено БМОРК)."

https://sr.m.wikipedia.org/wiki/Унутрашња_македонска_револуционарна_организација
 
I sad mi treba da ih žalimo?!

Kad ćemo već jednom da se naučimo da postoje samo interesi? Ovaj put nam se interesi poklapaju, kao što su se i ranije poklapali, ali Makedonci to nisu hteli da vide. Imamo istog neprijatelja, ali to ne znači da smo braća. Ko su im braća, jasno se vidi na zastavi koju ovaj vmrovac drži.

Овај што држи ову нацистичку гадарију је бугараш, а они су у дилу са усташама одавно, заједнички су нам убили и краља у Марсељу..не, ова стока болесна којом се сеире сусједи нам није братска нити ће икада бити. Види му само физиономију..
 
I sad mi treba da ih žalimo?!

Kad ćemo već jednom da se naučimo da postoje samo interesi? Ovaj put nam se interesi poklapaju, kao što su se i ranije poklapali, ali Makedonci to nisu hteli da vide. Imamo istog neprijatelja, ali to ne znači da smo braća. Ko su im braća, jasno se vidi na zastavi koju ovaj vmrovac drži.

Било би корисно имати увид у његово ментално здравље, и евентуално лечење. Али у основи се слажем са горе написаним.
 
I sad mi treba da ih žalimo?!

Kad ćemo već jednom da se naučimo da postoje samo interesi? Ovaj put nam se interesi poklapaju, kao što su se i ranije poklapali, ali Makedonci to nisu hteli da vide. Imamo istog neprijatelja, ali to ne znači da smo braća. Ko su im braća, jasno se vidi na zastavi koju ovaj vmrovac drži.

Kada skapiras da su se tvoji i interesi tvoje majke poklopili pri tvom radjanju neces tako govoriti.

Dakle,tebe je tvoja majka kao i mene moja rodila iz-interesa.

Imati isti interes znaci biti drug,brat,kum,otac.
 
Овај што држи ову нацистичку гадарију је бугараш, а они су у дилу са усташама одавно, заједнички су нам убили и краља у Марсељу..не, ова стока болесна којом се сеире сусједи нам није братска нити ће икада бити. Види му само физиономију..

Mi smo stalno nešto bolećivi prema njima, a nisu to ničim zaslužili.Njima lako prelazimo i preko priznanja Kosova koje Crnogorcima ne opraštamo. Da se razumemo, nemam ja nikakve iluzije prema Crnogorcima, niti sam njihovog porekla, ali oni su bar imali jednu bitku na Mojkovcu koju kao časni ljudi ne zaboravljamo.

Zbog njih kvarimo odnose sa Grcima..zaista vodimo šizofrenu politiku :lol:
 
Mi smo stalno nešto bolećivi prema njima, a nisu to ničim zaslužili.Njima lako prelazimo i preko priznanja Kosova koje Crnogorcima ne opraštamo. Da se razumemo, nemam ja nikakve iluzije prema Crnogorcima, niti sam njihovog porekla, ali oni su bar imali jednu bitku na Mojkovcu koju kao časni ljudi ne zaboravljamo.

Zbog njih kvarimo odnose sa Grcima..zaista vodimo šizofrenu politiku :lol:

Какве односе са грцима кваримо, не дозвољавамо им да наставе са превођењем у грке словенског становништва? Какви црногорци, каква мојковачка битка, ало бре, па први су признали косово, најближи су сарадници са шиптанзама, мрзе нас више него шиптари, али им не смета да живе у Београду.Част и поштење се не може повезивати са том пошиптареном мафијашком багром. Аова болесна стока са слика нема везе са нашим народом тамо. Ти очигледно немаш представу о бугарчењу од стране ових и да су у блиским везама са усташама и шиптарима?
 
Какве односе са грцима кваримо, не дозвољавамо им да наставе са превођењем у грке словенског становништва? Какви црногорци, каква мојковачка битка, ало бре, па први су признали косово, најближи су сарадници са шиптанзама, мрзе нас више него шиптари, али им не смета да живе у Београду.Част и поштење се не може повезивати са том пошиптареном мафијашком багром. Аова болесна стока са слика нема везе са нашим народом тамо. Ти очигледно немаш представу о бугарчењу од стране ових и да су у блиским везама са усташама и шиптарима?

Grci nisu priznali Kosovo, a Crnogorce ne amnestiram, već konstatujem da ono što njima zameramo, Makedoncima opraštamo.

Vrlo dobro znam ko su i šta su Bugari.
 

Back
Top