GRESKA u zivotu

sve ono za sta sam verovala da su "najvece" greske, kasnije se ispostavilo da je upravo takav sled dogadjaja bio dobar po mene...

Skoro sam se po ko zna koji put uverila u tacnost ove teze.Da nije bilo tih gresaka ja ne bih bila ono sto sam sada...
Moja najveca greska u zivotu je ja mislim moje ponasanje ponekad-preterana grubost i podignut nos....Iz cega nastaju pogresni potezi...

Što nisam nastavila s francuskim... Tako mi je žao zbog toga...:( To stalno radim-počenem nešto i prekinem... Hvala bogu, ne baš za sve... ;) Pravila sam dosta grešaka, ali trudim se da se nikad ne kajem...

moja greshka - shto sam prestao da sviram gitaru...

Свакако је моја грешка што сам оставила клавир,али још нисам напунила 15 година тако да планирам да наставим да идем на приватне часове или да се посветим гитари.:)

shto sam pochela da uchim nemachki.............

То не може бити грешка.Потпуно разумем о чему причаш јер и ја имам немачки и доста ми тешко пада што имам лошу наставницу која не уме да предаје итд.али трудим се.Имам дискове па их у слободно време слушам.Ако знаш језик више то само може да буде корисно.;)

Svako napravi po koju gresku u zivotu :mad: . Zanima me koja je vasa najveca greska koju ste napravili pa vam se obila o glavu.
Moja je sto ponekad pocnem da verujem muskarcima :evil: :twisted:

Moja najvece greske su sto previse verujem ljudima(i dan danas) i sto ne mogu da igram kvarno.....

takodje :roll: ali to nikako da ispravim,savladam... :roll: valjda stvar vaspitanja,gena...:think:

Pa da.....nadam se da ima ima neceg dobrog u ljudima...i u 90% slucajeva ne ispadne tako....i opet to radim:dash:

Back