Grčka zbirno

Koliko se secam,iz Keramotija,trajekt za Tasos kosta 12 evra za auto i jos 1,5 evra po osobi.Moze i iz Kavale,ali je skuplje prilicno.Mislim da su cene za ljude 5 evra,a za auto se ne secam.Naravno,cene za auto zavise od velicine.12 evra je cena za Golf 3.Pozdrav!
 
krf ide stalno,valjda na 3 sata.
a nekada je išao i iz bara i dubrovnika,
za dubrovnik nisam sigurna jel počeo ponovo?
mada tebi malinero možda odgovara i iz brindizija?
ili barija.
znam da ide odatle svakodnevno!
 
e,meni blam i o tome da pišem:p
ali mogu reći da je na kosu savršeno zezanje i plaže.
baš kao i na iosu, mada mi je kos...onako draži:p
i blizu je turska, pa ima i izleta na tu stranu:p
i tako...
 
hitno mi je potreban savet!
Krf ili Tasos, ima li nekih velikih razlika u ceni, sto se klope tice s'obzirom da idem u apartmanski smestaj.
naravno zanima me i gde su lepse plaze, toplija voda, ici cu sredinom jula
hvala unapred!
 
Mi smo prosle godine bili na Krfu, a ove idemo na Tasos. Idemo ranije tj 12.juna, pa ako ti nije kasno reci cu ti kada se vratimo. Ne znam koliko imas godina, ali koliko sam ja shvatila Tasos je mirniji, ono lepa priroda, plaze i sl. A na Krfu stvarno imas svasta. Cene na Krfu su sasvim OK. imas nesto i jeftinije nego ovde, pogotovo u hiper marketima. Na Tasosu toga nema, a i po prici prijatelja koji su bili prosle godine tamo cene su malo vise nego na Krfu. A i smestaj je generalno skuplji ( ono sto sam videla ove godine ) nego na Krfu. Prosle godine na Krfu, u spicu sezone, smo maltene platili koliko ove u junu na Tasosu, a smestaj je bio super na Krfu- hotelcic apartmanskog tipa, bazen, bar i sl. Ali dobro, mi idemo cisto iz radoznalosti, a na Krf bi uvek ponovo otisla!
 
pa jedno 50 evra.
ferijem.
(za dinu)
kako da ti uporedim kasiopi i dasiju?
imate li dete,koliko vas?
imate li auto?
koliko imate god u proseku?
koliko ostejete?
......
inače meni je dassija super,za bazu na krfu!!!
ako nemate motor,auto...busevi su tu.
 
pomozite, planiram Grcku sa suprugom i klincem od 2,5 godine, razmisljam Pefkohori zbog klime ( borovi) i mora ( postepeno do dubine ), kolima, 30 avgust-15 septembar i bez unapred uplacenog aranzmana vec snalazenje na licu mesta. Sta vi mislite o tome - mesto, moze li se do vize bez aranzmana (sve mi je nesigurno sto se tice vremena pa mora tako biti) i slicno. Molim za odgovor. Prvi put sa klincem na letovanje pa mi frka.
 

Slične teme


Back
Top