Grcka prodaje ostrva,da prebrodi krizu!!!

A zasto jednostavno ne recite REPUBLIKA MAKEDONIJA,sta vam je?
Bojite se,epa mi se ne bojimo od vase tenkove,aviona,znas i Srbija je imala moc da sramni sa zemlju Kosmeta pa nije ga sramnila,zao mi je ali to tako ide !!!
Znas kod nas ima jedna poslovica:Nije kome receno,nego kome je peceno!!! :think:
Neznam do kada ce da gura sa ovaj rezim Grcka!!!
Zao mi je,ali posrala se je do usi!!!:hahaha:

Meni je samo vas zao jer niste svesni svoje nesvesti!
Kod nas se kaze nije kome je namenjeno nego onome kome je sudjeno.
Ja nisam pitala da li se vi plasite Grka nego da li mislis da se Grci vas plase?:hahaha:
Pa mogli smo mi da sravnimo KiM da nije bilo NATO i onog bombardovanja ako se secas?Ipak ne mozemo protiv celog sveta,ali u ovom slucaju Grcka je u NATO a ne vi:per:
Koliko god bila" usrana " Grcka kako ti kazes uvek je ila i bice za vas SILA ! :super:
 
Meni je samo vas zao jer niste svesni svoje nesvesti!
Kod nas se kaze nije kome je namenjeno nego onome kome je sudjeno.
Ja nisam pitala da li se vi plasite Grka nego da li mislis da se Grci vas plase?:hahaha:
Pa mogli smo mi da sravnimo KiM da nije bilo NATO i onog bombardovanja ako se secas?Ipak ne mozemo protiv celog sveta,ali u ovom slucaju Grcka je u NATO a ne vi:per:
Koliko god bila" usrana " Grcka kako ti kazes uvek je ila i bice za vas SILA ! :super:

Ej znas sta i Hitler je bio jaci pa su ga sramnili sa zemlju !!!
I jos jedno da vam kazem,kako je to Grcka ulegla u NATO,tako moze i da izaje,a za sila ne bojimo se mi,nam je priznala vise od pola sveta,vi nemate samo snama problema,imate i sa Kiparom!!! :per:
Pazite se od Turke!!! :hahaha:
 
Ej znas sta i Hitler je bio jaci pa su ga sramnili sa zemlju !!!
I jos jedno da vam kazem,kako je to Grcka ulegla u NATO,tako moze i da izaje,a za sila ne bojimo se mi,nam je priznala vise od pola sveta,vi nemate samo snama problema,imate i sa Kiparom!!! :per:
Pazite se od Turke!!! :hahaha:

Ti si neozbiljan i necu sa tobom vise da diskutujem:manikir::zper::zcepanje:
Severna Makedonija je najvise sto mozete da dobijete,po meni i to je mnogo!
 

Ништа од тога..то нече прочи на референдум..
Нас грци не признају па није крај света..можемо ми без тога не брините се ви.

127 земаља признаје као Македонија

17 као Бивша рп Македонија..

Ко је победник?
 
Ништа од тога..то нече прочи на референдум..
Нас грци не признају па није крај света..можемо ми без тога не брините се ви.

127 земаља признаје као Македонија

17 као Бивша рп Македонија..

Ко је победник?

Vi - ako 128 zemlja bude Grčka:lol:
 
Ништа од тога..то нече прочи на референдум..
Нас грци не признају па није крај света..можемо ми без тога не брините се ви.

127 земаља признаје као Македонија

17 као Бивша рп Македонија..

Ко је победник?

Ma nije stvar u tome ko vas priznaje a ko ne,stvar je u tome sto bez grckog priznanja vi ne idete u NATO i EU.
Sta vam sve to vredi kad ni na Olimpijadi ne mozete da imate svoje ustavno ime!
 
Еби га...Ја их немам више...
А може Бота...место јаја?
Nabaviće on....Gratis

uskrs_kovin.jpg
 
Nemoj da *****s bre!Pocni prvo od ove jadne zemlje u kojoj zivis pa onda nesto reci za Grcku...
Grcka je clanica EU jos od 1958 godine, trenutno ima BDP na nivou od 102% EU proseka, pre par meseci Grci su strajkovali jer im je minimalac u zemlji smanjen na 650 eura. Da je SFRJ(citaj "Josip Broz") te iste godine prihvatila ponudjeno clanstvo imao bi mozda i neko pravo tako da pise, a ovako ga ni malo nema.:rtfm:::(
 

Back
Top