Грчка признала пасоше Косова!!!

ne pricaj gluposti...kakva skupstina i narikace, politicki sam apstinent, a izdaju ne podnosim od toboz "prijatelja". A vidim ti se moras ubacivati u tudje postove. Aj citiraj ovo.

Brdo.

Sto, je l' tu zivis? :lol:
Kakvi prijatelji u politici, sta je tebi covece? Interesi su u pitanju, tu svako gleda sebe i u pravu je. Sta ti mislis da se Rusi kao iz ljubavi prema nama protive nezavisnosti Kosova? A, sto im onda ovi nasi poklanjaju NIS? Treba podmazati. Doduse, to je uludo bacen novac, ali za to treba kriviti domacina i kilavog.
 
Svasta, a jel' neko mozda pomislio da ce se neckati zbog "bratske" ljubavi? Nije valjda da jos ima onih koji tako rezonuju. Pa normalno da je priznala. Cudi me sta mi, Srbi, jos cekamo. Kad tad cemo morati. Sto da se lazemo. Samo sto kod nas sve ide nesto sporije jer valja narod malko pripremiti za promene stavova i dovesti do toga da mu vise nije ni stalo. A priznacemo i mi, videcete. Nazalost, tesko je Srbiji koprcati se jos dugo s tim pitanjem. Vec davno su poslanici i ministri, kada dobiju mandat u Republickoj Skupstini, komentarisali pri kafici "Daj da jednom vec zavrsimo s tim Kosovom pada mozemo da vladamo u Srbiji". Taj stav nije nista novo. E medijski nastup im je vec malo umereniji. A ove gore stavove ostavljaju za prijateljska okupljanja sa stranackim kolegama.
 
Grci ne mogu biti braca sa Srbima ni po cemu.
Sto se toga tice u Grckoj ima vise Albanske krvi nego Srpske.
Ako mislis po veroispovesti (Ortodoksi),ima i Albanaca na jugu Albanije i u samoj Grckoj.
Mesovitih brakova izmedju Albanaca i Grka u Grckoj ima puno.Zato su oni vise braca sa Albancima.

Ma moze da se busamo koliko hocemo,samo su nam Crnogorci braca!!!:mrgreen:

:super::super::super:
 

...ma koliko se ocajnicki oni trudili da se sto vise vise zbratime sa shiptarijom.

Ma mi smo braca prslih gaca,ali nema veze,nije sve u parama,ima nesto i u novcu:mrgreen::lol:

Sad salu na stranu,jedina smo mi braca,i ako neke usijane glave sa obe strane pokusavaju da nas zavade.

Vlasti ce da dodju i prodju,ali ovo je cinjenica!

Gde nema svadje,nema ni ljubavi!

:super::super::super:
 
...ma koliko se ocajnicki oni trudili da se sto vise vise zbratime sa shiptarijom.

:hahaha::hahaha::hahaha:Albanci su nam braca:hahaha::hahaha::hahaha:

Salim se naravno, Albancu su nam komsije, a Srbi i Hrvati braca.

Vidis kako je brat ''MNE88'' iskren,ma vi ovde neznate kako se dole segace sa Albancima,niko ih bre ne voli,samo ih foliraju,iskoristi ih vlast za svoje ciljeve,malo ih potapsu po ramenima i ''popale'' ko ovcice,a ovi svi srecni.
Kad malo povilene udare im ''Orlov let'' i ''mirna Bosna'':hahaha::hahaha:

Yebu ih pa rasturaju,ali na ''demokratski'' nacin.:hahaha::hahaha:
 
Vidis kako je brat ''MNE88'' iskren,ma vi ovde neznate kako se dole segace sa Albancima,niko ih bre ne voli,samo ih foliraju,iskoristi ih vlast za svoje ciljeve,malo ih potapsu po ramenima i ''popale'' ko ovcice,a ovi svi srecni.
Kad malo povilene udare im ''Orlov let'' i ''mirna Bosna'':hahaha::hahaha:

Yebu ih pa rasturaju,ali na ''demokratski'' nacin.:hahaha::hahaha:

Sve je to tacno, bolje tako nego ratovima, jer mislim da je nemira svima preko glave.
 
Sta treba da naucim da bi popravio ocjenu?:lol:

Evo recimo ovo:
Za vreme Cara Dušana....
1332. године дошло је до побуне у Зети под вођством зетског војводе Богоја и арбанаса Димитрија Суме. Буна је убрзо угушена.

Pa ti sad vidi ko je sa kime i protiv koga...:lol:
 
Evo recimo ovo:
Za vreme Cara Dušana....
1332. године дошло је до побуне у Зети под вођством зетског војводе Богоја и арбанаса Димитрија Суме. Буна је убрзо угушена.

Pa ti sad vidi ko je sa kime i protiv koga...:lol:

I ako to naucim, dobam 5 iz istorije?:lol::lol:
 

Back
Top