Grcima nije smetala Makedonija, do 80-tih godina proslog veka??!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pocinjes da me nerviras!....ne lupaj gluposti!....od kad ste se to setili...od pre dve tri godine...od kad je onaj ludak na vlasti!

кад имаш посла са таквима можеш само да закључиш једно

или да је са друге стране дебели зафркант или тешка будала
кад људи причају напамет гледајући у гршак, боранију и крављи измет - само следи једно од горња два
 
кад имаш посла са таквима можеш само да закључиш једно

или да је са друге стране дебели зафркант или тешка будала
кад људи причају напамет гледајући у гршак, боранију и крављи измет - само следи једно од горња два

nemas ti pojma, tebi su izgleda grci isprali mozak, od sve te ciganlije dole i nemozes nista drugo da ocekujes, ***.
 
Cini mi se da si maloletan pa jos ne znas, ili si slabog obrazovanja (ovo te opravdavam, ne vredjam) cim ne kapiras razliku izmedju REGIONALNE jedinice kakva je bila Makedonija U JUGOSLAVIJI, i nezavisne drzave koja nosi ime jedne regije u susednoj drzavi, sto normalno ta susedna drzava smatra da nosi moguce konflikte ako zatrazite"ujedinjenje Makedonije"ili tako nesto, jer je njima logicno da bi se to odigralo tako sto bi trazili pripojenje tog parceta sebi a ne da se vi ulijete u Grcku i skrpite tu regiju, jedino mi one dve stvari padaju na pamet zasto to ne (zelis da) kapiras i zato kazem da ne nisu uvrede!

Zamisli da se isto desi negde na Zapadu, da recimo ne postoji EU i da su ovakvi odnosi medju drzavama, i sad resi recimo Tirol u Austriji da se odvoji od Austrije iz nekog razloga (Tirol je pokrajina u Austriji sa svojim zakonima, zastavom, grbom...) ali naravno pod svojim imenom, iako se pri pominjanju istog napominje Severni ili Juzni da se zna koji ali se pise jelte Tirol i oni bi to ime uzeli, i onda Italija lepo lupi zabranu a ovi krenu da kukaju i placu kako im se visevekovno ime zabranjuje jer ih neko mrzi, ma ne mrzi ali ne moze da postoji DRZAVA Tirol i ovi da imaju pokrajinu Tirol a da ovi nikad ne pomisle da bi taj novi Tirol trazio u buducnosti nekakvo ujedinjenje i... kapiras li sad?
Pozdrav :cool:
 
nemas ti pojma, tebi su izgleda grci isprali mozak, od sve te ciganlije dole i nemozes nista drugo da ocekujes, ***.

који бре грци, ц ц ц ц ц

знаш, јесте да креирају историју и лажу

али те будалаштине ала Аце македноски и макднска владавина египтом, е то је већ психички поремећај
 
па шта мислиш ти си безбедан

ц ц ц ц цц ц

за 20 год неће вам ни паре земље оставити амерички душмани из арнауитије

Ja nepodrzavam nelegalno priznato nezavisno kosovo, svi mi dobro znamo sta to znaci za Makedoniju. Ali sa ovim kocenjem od strane grka, koci se i napredak Makedonije, i zaostajanje za ostalim zemljama regiona, sto moze biti velika opasnost.
 
ма не заборави једно - хитлеров план о истребљењу словена из европе

ко што су нама рвати и арнаути, имају задатак да спроведу геноцд то ће вама бити бугари и арнаути

а ЕУ је само наставак хитлеровог сна, једна европа без неподобних
 
kako nije? Skojim pravom Grcka stavlja veta, zasto im smeta ime Makedonija, sta mislis?

Jel se ovde neki prave samo ovako neupućeni i neuki ili u čemu je fora, daj nek mi neko objasni ?

Dragi/a, moj/a Oki, problem je u tvom nepoznavanju istoriografije, a ne grčkoj ludosti. Makedonija je bila severna pokrajina Stare Grčke a prilikom stvaranja SFRJ dali su Titu saglasnost da se ta naša južna pokrajina nazove Makedonijom, ali samo dok je u sastavu SFRJ-a. E,sad što ste vi za vreme te države razvili svoju teoriju i poistovetili se čak i sa Aleksandrom i Filipom Makedonskim, to je vaš problem. Grčki sigurno nije.
Slično je stanje i sa Istrom i hrvatskim otocima koji su bili italijanska teritorija.
 
Jel se ovde neki prave samo ovako neupućeni i neuki ili u čemu je fora, daj nek mi neko objasni ?

Dragi/a, moj/a Oki, problem je u tvom nepoznavanju istoriografije, a ne grčkoj ludosti. Makedonija je bila severna pokrajina Stare Grčke a prilikom stvaranja SFRJ dali su Titu saglasnost da se ta naša južna pokrajina nazove Makedonijom, ali samo dok je u sastavu SFRJ-a. E,sad što ste vi za vreme te države razvili svoju teoriju i poistovetili se čak i sa Aleksandrom i Filipom Makedonskim, to je vaš problem. Grčki sigurno nije.
Slično je stanje i sa Istrom i hrvatskim otocima koji su bili italijanska teritorija.

лепо речено и драго ми је да још има разумних људи који ствари сагледавају реално а не исхитрено
 
Da nesto sa grcima nije uredu, svatio je ceo svet.
Kome odgovara ova besmislica sa sporom oko imena Makedonije?
Sigurno ovaj "vestacki spor" stvaraju grcki politicari kako bi se ostali na vlasti, a time samo stete svojoj drzavi i narodu, i srozali su ugled Grcke do dna.

Zasto ime nije smetalo ime Makedonija 1977 npr. kada su izdali Geografiju, na kojoj se lepo vidi da se danasnja Makedonija zove Makedonija, a ne kako neki sada tvrde (lazu) fyrom-ex macedonia...

Pogledajte sami:


Nije, ali tada niste hteli samostalnu drzavu,i niste priznali kosovo....
sada im sve smeta, a i nama...
 
Najveca masovna psihoza je da narod slovenskog porekla tvrdi da je Aleksandar Makedonski otac nacije.
:))

Sta Srbi da kazu, Konstantin Veliki je rodjen u Nisu, mora da su Rimljani bili Srbi?

Grci ne prave problem ni oko jednog imena Makedonija koje ima nekakav pridev ispred ili iza (Severna, Vardarska, Skopjanska, Slovenska... i tako to) ali imaju problem sa koristenjem imena cisto u nominativu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top