Графит са нацистичким симболом у Краљеву

I komunjare su bolje od alt-rajh ludaka....
To i ja mislim , zamisli tek kakve tek posledice može ostaviti Ljota iz Čačka. Jeste treba skinuti Vučulije ali ne treba se igrati sa još gorima , to bi bilo kao kad bi požar gasio crevom iz benzinske pumpe.
Inače jasna je ta igra , Bole pokupi glasove razočaranih krezavaca a onda se on nekako smakne aferama o njegovim tezgama . No kako već rekoh; to je igra na ivici žileta.
 
Poslednja izmena:
To i ja misli , zamisli tek kakve tek posledice može ostaviti Ljota iz Čačka. Jeste treba skinuti Vučulije ali ne treba se igrati sa još gorima , to bi bilo kao kad bi požar gasio crevom iz benzinske pumpe.

Da alt-rajhovci pobede sirom Evrope, opet bi imao reprizu Tridesetogodisnjeg rata , tj. pokolj izmedju katolika, protestanata plus pravoslavaca , i to oko par razlicitih dogmi.... :roll::roll::roll: Hrvati bi naravno silovali i poklali sve na potezu Batrovci-Beograd, Madjari bacali ljude pod led ko pre 70+ godina , Bugari isto tako itd.
 
To i ja mislim , zamisli tek kakve tek posledice može ostaviti Ljota iz Čačka. Jeste treba skinuti Vučulije ali ne treba se igrati sa još gorima , to bi bilo kao kad bi požar gasio crevom iz benzinske pumpe.
Inače jasna je ta igra , Bole pokupi glasove razočaranih krezavaca a onda se on nekako smakne aferama o njegovim tezgama . No kako već rekoh; to je igra na ivici žileta.
Bole samo može da ,malo je i vulgarno ,al da ga ****** ,jer krezavci ,tačnije ovaj naš narod dobri , a unesrećeni zna za koga se glasa i ko ga jedini razume .
Što je najgore Bole Ljota i Ser Gej imaju najiskreniji pristup politici , jedini kojima bi od opozicije dao glas , ludi i nekompromitovani , pokrivaju sve aspekte političkog spektra ,al narod su realno govna i jajare , idu na sigurno sa Šizojem ,neće da rizikuju jer znaju iz iskustva da je svaka promena obično na gore .
Što je u neku ruku i dobro , pošto da ovi zajašu može samo gore biti nego sada ...videli smo te DOS eksperimente kada su na silu od krez. tačnije naroda poštenog probali praviti neke mentalno Holandjane i Dance , ljubitelje demokracije , paste za zube , otvorenog društva,"suočavanja sa prošlošću ",sapuna i lgbt prava ...
Ne ide to jbg , zato je Svinjska hunta donekle i poštena u toj meri da i narod ne samo da ne sputava , nego i podržava i ohrabruje u njegovim iskonskim svinjskim nagonima ,masovnom mitingovanju , rusoguženju , kuknjavi nad sopstvenom tužnom sudbinom i ostalim oblicima kolektivne šizofrenije , a u isto vreme sprovode i implementiraju , kakvu takvu, neoliberalno kapitalističku agendu .
 
Kome da smeste ?
Kakve ima veze ovaj grafit sa tom povijesnom paradom u centru grada ?

Po tome što tako nešto nekome ne odgovara , populus srpski treba da bude kao muva bez glave , nikakve tradicije, sabornosti,sloga ... Mogu neka nacionalna obeležja i tradicije ali , onako pro - forma , ovo je već duboko i previše

Svako normalno , a i nenormalan ne bi ostavio takav grafit iz svog nekog ličnog poriva , već neko ko želi da pošalje poruku ili da je Kraljevo fašističko, što često imputiraju tradicionalistima , ili da ih podsete da za Srbe ima lek kad se podignu , i to je -fašizam
 

Back
Top