Gradska predanja

SARENGRAD? jel to ono ... "poslednja linija civilizacije" u gradu. mislim da sam jednom tamo zalutao........ JBT pa posle toga ima samo jedna kafana gde smrt sa djavolom igra ShaH... koja zabit, a kao deo grada.
 
Prica:

Jednom poznatom novosadskom poilticaru, koji je homosexualac je pretio tip, tj. ucenjivao ga da ce obdaniti njegov video snimak sa nekim drugim tipom, kako se sexaju, ako mu ne plati odredjene pare, ali bio covek amater i uhvate ga...

I drazali su ga u pritvoru svih 30 dana koliko su smeli, i kada su ga pustili, sudjenje mu je zakazano za 15 dana od tada... Nije covek morao mnogo da ceka, dobio preko reda.

E sad, kada vam kazem da je lik sa 3kg gandze pustem posle 2 dana iz pritvora, i zakazace mu se sudjenje u roku od 2 godine...

Zar nije lepo bitit (NS) politicar, pa onda pravda bude pravednija za tebe nego za druge?

P.S. Molim urednicu da mi ne zatvori temu jer je vezana za bas NS. Hvala.
 
Nekada davno ... u BASOvom kraju grada .. udje ccova u foto-radnju i upita tetu za pultom:"Da li slikate sve?" Posle pozitivnog odgovora ccova spusti pantalone, uze ga u ruke i stane da pozira ... kasnije je dossao po izradjene slike ...
 
mens:
alexej, tebi proradila gradjanska svest, ili sta?:confused:

uostalom , ovo je vise prica za "gradske legende", posto je vec davno ispricana.........


Samo mi objasni od kada se TI pitas gde ce da ide koja tema?

Nije davno ispricana, nego pre 3 nedelje.

Ali ok meni ne smeta ni ovde...
 
Apach:
Nekada davno ... u BASOvom kraju grada .. udje ccova u foto-radnju i upita tetu za pultom:"Da li slikate sve?" Posle pozitivnog odgovora ccova spusti pantalone, uze ga u ruke i stane da pozira ... kasnije je dossao po izradjene slike ...


Aaaaaaaaa to si znaci boi ti?
 

Back
Top