Gradovi, mesta,.ono po cemu ih znamo ili pamtimo znamenitosti...

-38.jpg


Кучево
Сада ме неће Толка да грди:aha2:
 
Poslednja izmena:
e jago, dobro si se setila d pises sta vidimo :(

kao da smo svi bili po morima tamo negde daleko i kojeqde :(

barem napisite koji je grad u pitanju
ja moje mostove netju to je Pancevac i tacka :(

to nije uobicajeno da se pise, narocito sto bi uvek bilo zlonamernih koji bi to tumacili u fazonu hvaljenja "vidi gde sam bila"
a to nije poenta niti cilj postavljaca fotke i samo ga bez potrebe "opanjkavaju"

u sustini to niko ne radi pa nema razloga ni ona to da radi a ako nekog zanima neka lokacija uvek moze da posalje pp (ili reputaciju) sa pitanjem.."gde je to fotkano" (i ja sam tako pitao par njih za neke lokacije koje su mi delovale zanimljivo a nisam ih prepoznao)

naravno ti mozes da pokrenes u temi izmena pravilnika da uvedemo pravilo da svako mora da napise lokaciju ali to je vec stvar odluke vecine posetilaca foruma i tad bi svi morali to da pisu.
 
to nije uobicajeno da se pise, narocito sto bi uvek bilo zlonamernih koji bi to tumacili u fazonu hvaljenja "vidi gde sam bila"
a to nije poenta niti cilj postavljaca fotke i samo ga bez potrebe "opanjkavaju"

u sustini to niko ne radi pa nema razloga ni ona to da radi a ako nekog zanima neka lokacija uvek moze da posalje pp (ili reputaciju) sa pitanjem.."gde je to fotkano" (i ja sam tako pitao par njih za neke lokacije koje su mi delovale zanimljivo a nisam ih prepoznao)

naravno ti mozes da pokrenes u temi izmena pravilnika da uvedemo pravilo da svako mora da napise lokaciju ali to je vec stvar odluke vecine posetilaca foruma i tad bi svi morali to da pisu.

Moje je mislejnje da to treba ostaviti ucesnicima na izbor da napisu ili ne odakle je slika.

Posto su sve slike ovde nase, predpostavlja se da se postavljac vec hvali gde je bio, cim je postavio sliku, ne mora nista da napise. Tako deluje jos misticnije.... :super:

Evo primer. ovaj Sigur Ros je postavio jedan andjeoski pejsaz (ne mogu da mu ponovo dam reputaciju) i gore napisao da je iz - Virpazara....

To me je ptotalno razocaralo i dotuklo...:sad2:
 
Poslednja izmena:
Ипак је овде у првом плану фотографија , а не место на коме је направљена. Рос је направио сјајну фотографију, а сасвим је све једно да ли је снимио у Вирпазару или на Огњеној Земљи.
Сасвим је друга ствар ако желимо да укажу фотографијом на нешто специфично или интересантно у неком месту па дамо информацију о томе.
У том смислу се слажем са Блајбијем да је то избор онога ко поставља фотографију.
 

Back
Top