Gorštak Dane sa Golije i devojka iz grada

Ne treba biti rob ni toga.Ko je to rekao?
Mada,u principu rob si i ovako i tako.Samo ovako mislis da si slobodan.

Da održavaš gazdinstvo sa ful opremom uključujući i Džon Dirov traktor koji sam preore njivu, pa je pakao.
I ova priča da nije imao izbora - po selima kojekakvih napuštenih kućerina pogotovo po planinskim krajevima. Po Vojvodini znam gde ustupaju kuće na korišćenje.
Ja uvek zairem od tih ekstremnih oblika ponašanja.
A ona mi je tek hit. Što kaže Dive, ima kičma da joj pukne za godinu dana.
 
Da održavaš gazdinstvo sa ful opremom uključujući i Džon Dirov traktor koji sam preore njivu, pa je pakao.
I ova priča da nije imao izbora - po selima kojekakvih napuštenih kućerina pogotovo po planinskim krajevima. Po Vojvodini znam gde ustupaju kuće na korišćenje.
Ja uvek zairem od tih ekstremnih oblika ponašanja.
A ona mi je tek hit. Što kaže Dive, ima kičma da joj pukne za godinu dana.
Sve,sve...ali meni je tu najgora usamljenost...zivis kao pustinjak.Mozda je on tako navikao...ali ona cisto sumnjam.Tu joj moze biti dobro jedino pod uslovom da je pobjegla od goreg.
 
Sve,sve...ali meni je tu najgora usamljenost...zivis kao pustinjak.Mozda je on tako navikao...ali ona cisto sumnjam.Tu joj moze biti dobro jedino pod uslovom da je pobjegla od goreg.
Sto ljudi, sto cudi.. Njega niko nije terao na taj nacin zivota, sto mi je fascinantno, a jos manje nju! Prosto mi je neverovatno!
Mozak mu je odmoran od interneta i raznih nebitnih informacija!
 

Back
Top