Gordana Dragić kaže -- Pojavio se novi V.i.rus

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.266
Veliki kašalj, tako počinje, a onda stvara visok pritisak. Oni koji su primili supstancu sada služe kao inkubatori. Gordana Dragić - doktor ruske informacione - vibracione medicine.Velnes terapeut, bavi se kvantnom medicinom uz Teslin pristup lečenju. To je medicina trećeg milenijuma - duhovna, energetska medicina.
-----
To generalno piše u uvodu, i sasvim je dovoljno za temu na teorijama.
pogledajte video
 
pre neki dan sam sreo neku komšiku (koju baš i ne poznajem sem iz viđenja) u supermarketu. I ona se žali da ima visok pritisak (čini mi se 200 sa nešto) i mora kod doktora. Pomenula je i da je pre toga imala kašalj.
Nisam hteo da pričam, ali brat mi zaglavio na sistemima trenutno, pre toga imao veliki kašalj koji je trajao mesec dana, i visok pritisak koji neće da se spusti, zadnju noć pred bolnicu, nije spavao. To me nateralo da dignem temu.
 
Veliki kašalj, tako počinje, a onda stvara visok pritisak. Oni koji su primili supstancu sada služe kao inkubatori. Gordana Dragić - doktor ruske informacione - vibracione medicine.Velnes terapeut, bavi se kvantnom medicinom uz Teslin pristup lečenju. To je medicina trećeg milenijuma - duhovna, energetska medicina.
-----
To generalno piše u uvodu, i sasvim je dovoljno za temu na teorijama.
pogledajte video
gledam nešto taj video i žena svašta napriča ali ništa konkretno nisam našao o tom novom virusu
 
priča samo negde na početku o tome, posle priča o drugim bolestima i drugim temama vezanim o raznim bolestima.
Rekla je samo njene simptome, koje se nalaze i u naslovu teme.
Video nije koncentrisan samo na to, nažalost.
očekivao sam da će biti nešto više od toga na početku o novom virusu s obzirom da je profa u opisu u najavi samo o tom virusu napisao....
jel tvoj brat primio neku vakcinu za vreme kovida?
 
Veliki kašalj se pojavio posle pada stope vakcinacije sreća je to što je virus stabilan nema mutacija,da ima ko zna kakva bi situacija bila svakodnevna.

Sve dok imamo jako malu stopu vakcinisanih imaćemo veliki kašalj.
Kovid i grip nismo uspeli iskoreniti, ali stopom vakcinisanih od 95% možemo trocifrene, dvocifrene brojeve obolelih svesti na 1 do 9.
Mi imamo i grip

A(H1) i A(H3)​



Ta dve varijante virusa imaju veliku stopu prenosivosti virusa što znači da 12 osoba inficira 32 osobe,takođe ostavlja teške posledice po zdravlje.


Grip:B,C,D još nemaju javnozdravsteni značaj,što takođe nije isključeno da će tako večno biti.
 
Veliki kašalj se pojavio posle pada stope vakcinacije sreća je to što je virus stabilan nema mutacija,da ima ko zna kakva bi situacija bila svakodnevna.

Sve dok imamo jako malu stopu vakcinisanih imaćemo veliki kašalj.
Kovid i grip nismo uspeli iskoreniti, ali stopom vakcinisanih od 95% možemo trocifrene, dvocifrene brojeve obolelih svesti na 1 do 9.
Mi imamo i grip

A(H1) i A(H3)​



Ta dve varijante virusa imaju veliku stopu prenosivosti virusa što znači da 12 osoba inficira 32 osobe,takođe ostavlja teške posledice po zdravlje.


Grip:B,C,D još nemaju javnozdravsteni značaj,što takođe nije isključeno da će tako večno biti.
A protiv čega da se vakcinišu matorci (18 plus) koji se vakcinisali od covida, da ne dobiju veliki kašalj?
 

Back
Top