Google Play, YouTube i drugi pauziraju usluge plaćanja u Rusiji

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.384
Google matična kompanija Alphabet Inc. GOOGL GOOG je u četvrtak saopštio da je suspendovao sve usluge zasnovane na plaćanju na YouTube-u i Google Play prodavnici u Rusiji kako se sankcije Zapada produbljuju. Pored toga, Google je rekao da će pauzirati oglase za oglašivače u Rusiji.

Guglov potez je najnoviji među američkim kompanijama u znak protesta protiv ruske invazije Ukrajine. Druge kompanije koje će najaviti slične akcije uključuju Apple Inc. AAPL, Meta Platforms Inc. FB, Oracle Corp. ORCL, McDonald's Corp. MCD, Microsoft Corp. MSFT, Ekkon Mobil Corp. KSOM, Valt Disnei Co. DIS, Netflik Inc. NFLKS, Boeing Co. BA, Ford Motor Co. F, Airbnb Inc. ABNB, Coca-Cola Co. KO, Nike Inc. NKE i Starbucks Corp. SBUKS.
 
Google matična kompanija Alphabet Inc. GOOGL GOOG je u četvrtak saopštio da je suspendovao sve usluge zasnovane na plaćanju na YouTube-u i Google Play prodavnici u Rusiji kako se sankcije Zapada produbljuju. Pored toga, Google je rekao da će pauzirati oglase za oglašivače u Rusiji.

Guglov potez je najnoviji među američkim kompanijama u znak protesta protiv ruske invazije Ukrajine. Druge kompanije koje će najaviti slične akcije uključuju Apple Inc. AAPL, Meta Platforms Inc. FB, Oracle Corp. ORCL, McDonald's Corp. MCD, Microsoft Corp. MSFT, Ekkon Mobil Corp. KSOM, Valt Disnei Co. DIS, Netflik Inc. NFLKS, Boeing Co. BA, Ford Motor Co. F, Airbnb Inc. ABNB, Coca-Cola Co. KO, Nike Inc. NKE i Starbucks Corp. SBUKS.
Meni ostalo 3.08 eura na mobi banka racunu i nisam mogao da aktiviram hbo max u zenskom modu, ali ima ovi, kako se zovu, useri....:P

eh, za sada sam user, samo da provalim sifru si....NVO MAX. HBO MAX.
 
Ameri izlaze iz Rusiji ali neke druge kompanije će da ulete , to je veliko tržište i velika lova , čim se završi denacifikacija Ukrajne ,
brzo će ih Rusi zameniti .
Ukrajina ce pojesti Rusiju, ukoliko se ovi ne povuku. A mislim da hoce. Zabranjen je ozbiljniji rat i niko ga ne zeli.
Rusija je nastala u Kijevu. Ja sam bio prvi knez. I bla bla bla bla bla....

No, sta je sustina, postoje samo ljudi, bilo to slobodni ili neslobodni, ali samo ljudi. Ne postoje fasisti.
Kontrola je u pitanju, i uskoro postaje vasa. Ja cu biti samo superadmin.

Net treba ugasiti
Razmisljao sam o tome. Setnja 66 je zakazana za 15. mart.

Ali videcemo, kontra efekat je...Ali ce vrv neke usluge biti umanjene, da bi se ljudi vratili sebi vise...

Uskoro ce tkzv glavesine da padaju....

Promena je u tome da ste bili imovina/resurs. A sad ce te da upravljate imovinom/resursima.
Takav je barem plan.


 

Back
Top