Quantcast

Gmail copy/paste ??

sch

Aktivan član
Poruka
1.943
OLE OLE, MAJSTOOORE !

Ubio sam se istrazujuci, kao mozda ima negde opcija u samom gmailu.....
A sto je najgore, znam za foru ctrl+v , ali mi nije palo na pamet jer odavno to nisam koristio, ako se dobro secam jos kad sam ganjao 98-icu.

B R A V O i hvala !

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
Uf, da se nadogradim.... Ja koliko god koristim misa, nista manje ne koristim tastaturu, cesto puta se pokaze i brze i efikasnije.. Dosta fora ima sa tastaturom i nije ih lose znati, ovo je jedan stari fazon a da znate koliko ih ima...

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.619
zato sam ja uzeo multimedijalnu tastauru sa preko 33 funkcionalna tastera tako da imam cut/copy/paste odmah do levog shift :lol: a ispod scrool tockica.
Ja sam odavno prestao da forsiram misa.
Misem se sve 10 puta sporije radi,
Mozda navika iz doba koriscenja racunara pre misa ali meni je sve brze direktno na tastaturi.

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
Potpisujem. ovo prethodno... Mada je mis ponekad nezamjenjiv, ali navika je cudo.. Mene je jedan profesor zarazio da koristim tastaturu skoro isto kao i misa, te ne odustajem od ove navike, a kao sto rekoh vise puta se pokazalo korisnim, pa i primjer sa pocetka ovog posta je cist dokaz..

Poz.

Чупи НС

Aktivan član
Poruka
1.003
Да, тастатура је стварно незаменљива, мада на мишу имам два тестера који ми служе као copy/pastе! Ево, сада сам два пута несвесно ишао atl+shift, нисам ни сконтао, и опет сам то урадио :) ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.