Globaltel ismeva građane i reciklažu

moj sin mi odavno rekao da je očaj obuća u dalhmanu
:ceka:
Ја сам задовољан са њима...

Двапут сам купио ципеле код њих (патике купујем на другом месту).
Оба пута зимске ципеле. Не знам колико су прве трајале (није тако кратко), али им је ђон пукао, на обе, попреко... Једна велика штрафта. Почела зими да улази вода, ништа ми није било јасно.
Па сам купио још једне, служе ме за сада добро.

Нит' да их хвалим, нит' да их кудим. Срећа па мож' да се бира, и модел и продавница.
 
I meni pukao đon na više mesta :lol:

IMG_20240202_175412.jpg
 
Globaltel reciklomati ne rade već nekoliko meseci zna li se kada će biti uklonjeni sa javnih površina?

Juče sam prošetao kroz kraj i na nekoliko reciklomata sam ukucao svoj br telefona da mi jave sms porukom kada će opet biti u funkciji. Do sada se ništa nije promenilo niti je ijedan reciklomat ispražnjen ili u funkciji?

Gde odložiti sakupljene flaše i tetrapake? Ispred skupštine?
 
Постоје "обични" контејнери за рециклажу стакла. Не знам да ли нека мапа постоји, знам за један који ми је близу (и још неке које видим из превоза, али то ми није згодно).
 
Ја сам задовољан са њима...

Двапут сам купио ципеле код њих (патике купујем на другом месту).
Оба пута зимске ципеле. Не знам колико су прве трајале (није тако кратко), али им је ђон пукао, на обе, попреко... Једна велика штрафта. Почела зими да улази вода, ништа ми није било јасно.
Па сам купио још једне, служе ме за сада добро.

Нит' да их хвалим, нит' да их кудим. Срећа па мож' да се бира, и модел и продавница.
djon puca kad je plastika.
uzmi sa gumenim djonom i nece pucati.
 
Meni je puna terasa ambalaže ne mogu nigde da je recikliram. Treba narod da se skupi i lepkom i ambalažom zatvori ulaz u globaltel poslovni prostor. Treba da oformimo global eko gerilu! Ili direktoru telekoma da zatrpamo automobil i dvorište ambalažom koju ne možemo da recikliramo jer nijedan globaltelov reciklomat ne radi već mesecima!
 
Zašto finansijska policija ne reaguje na ovo očigledno pranje para putem globaltela i reciklaže? Nijedan reciklomat ne radi danima a javno se predstavlja kao da se oni pune i prazne 20 puta dnevno! Tužilaštvo da istraži brojeve telefona na koji ide ova fantomska reciklaža!

Screenshot_2024-02-08-17-32-51-539-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Meni je puna terasa ambalaže ne mogu nigde da je recikliram. Treba narod da se skupi i lepkom i ambalažom zatvori ulaz u globaltel poslovni prostor. Treba da oformimo global eko gerilu! Ili direktoru telekoma da zatrpamo automobil i dvorište ambalažom koju ne možemo da recikliramo jer nijedan globaltelov reciklomat ne radi već mesecima!
a lepo odneses u kontejner?
 
Jutros u 8h sam bila u njegosevoj ali nije bilo sanse da ubacim...vec je ubacivao decko koji je imao 4 velike vrece pune limenki...

Prazne oni svakog jutra sem nedelje i praznika, ali ocigledno da bi morali najmanje 2x dnevno da prazne
Ako sam dobro shvatio u celom beogradu samo taj jedan reciklomat radi? Sramotno! A na sajtu predstavljaju da se svaki dan recikliraju hiljade ambalaža!
 

Back
Top