Gledali... Obrazložili... Ocenili... :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naucna Fantastika akcija glupav film do bola klincima ce biti extra, kao neki vanzemaljci napali zemlju pa rat izmedju njih, jedan vanzemaljac udje u coveka i bori se protiv njih nema radnje uopste holivudsko SF smece

Od svih filmova koje si nabrojao u poslednje dve stranice, ovaj je jedini imao komične scene jer je Venom konstantno gladan. Ko nije dobar, poješće ga Venom.

Inače je Venom u okviru Spider-Man univerzuma, tako da nije to tek tako neka ''SF pričica'' o vanzemaljcima iz svemira :mrgreen:

Tinejdžerski film svakako jeste.
 
Od svih filmova koje si nabrojao u poslednje dve stranice, ovaj je jedini imao komične scene jer je Venom konstantno gladan. Ko nije dobar, poješće ga Venom.

Inače je Venom u okviru Spider-Man univerzuma, tako da nije to tek tako neka ''SF pričica'' o vanzemaljcima iz svemira :mrgreen:

Tinejdžerski film svakako jeste.
cekaj, jesi ti tinejdzer ili... ? kada je gledan? sta podrazumevas pod tim? Spider men i ostali marvelovi superjunaci su shit men
gledaj brate realne filmove a ne to smece od holivuda

aj da te cujem sada sta ces da kazes balavce bezobrazni
odgledaj ovaj film, film traje nesto vise od 3h ali je fantastican gleda se u jednom dahu
 
Jutro, dečače.
Nisam gledao Sultana, mada mi ne deluje kao nešto što je zanimljivo s obzirom da izgleda kao Đoša u indijskoj varijanti. Ne ložim se baš na masne brkonje, ako je to tvoj fah samo napred.

tumblr-myi2ek-AGCL1spg2bjo1-250.gif


Kada kažeš ''holivudsko smeće'', ja se usaglašavam. Kada poturiš Bolivud kao nešto ''realno'', ja puknem od smeha. Među najdebilnijim filmovima je upravo sve iz Bolivuda gde, uprkos tome što imaju dobru produkciju i brdo novca, priče i CGI su blaga katastrofa. I to je tako godinama unazad.
Podseća na one kineske filmove gde se biju po vodi poput ''Pritajeni Tigar, Skriveni Zmaj'', koji je takođe smeće film, ali makar je zanimljiv.

Inače, ne znam koliko je merodavno da nekome kažeš da je tinejdžer dok ti je na avataru ''Wolf of the Wall Street'' koji je ništa drugo do igrani film fantazije Barta Simpsona u ulozi odraslog čoveka. Zanimljivo je da se u tom filmu Matthew McConaughey pojavio i pokupio Oskara za malo udaranja u grudi, a Leo izvisio.

Sad, to što se tebi ne dopada Spider-Man tematski je druga priča. To je jedan od najboljih Comic-Book heroja i to će tako ostati i za generacije kasnije, isto kao i Venom. O njima će se praviti filmovi i u budućnosti, dok tvog Sultana će da pamte samo u nekom indijskom selu.
 
Нешто више од 3 сата? :lol:
Најлуђи индијски филм који сам погледао је ово.Значи лудило мозга од којег сам био у благом шоку, у једном моменту сам се буквално закоценуо ,милиони су потрошени није да нису...
https://www.imdb.com/title/tt1305797/
 
Jutro, dečače.
Nisam gledao Sultana, mada mi ne deluje kao nešto što je zanimljivo s obzirom da izgleda kao Đoša u indijskoj varijanti. Ne ložim se baš na masne brkonje, ako je to tvoj fah samo napred.

tumblr-myi2ek-AGCL1spg2bjo1-250.gif


Kada kažeš ''holivudsko smeće'', ja se usaglašavam. Kada poturiš Bolivud kao nešto ''realno'', ja puknem od smeha. Među najdebilnijim filmovima je upravo sve iz Bolivuda gde, uprkos tome što imaju dobru produkciju i brdo novca, priče i CGI su blaga katastrofa. I to je tako godinama unazad.
Podseća na one kineske filmove gde se biju po vodi poput ''Pritajeni Tigar, Skriveni Zmaj'', koji je takođe smeće film, ali makar je zanimljiv.

Inače, ne znam koliko je merodavno da nekome kažeš da je tinejdžer dok ti je na avataru ''Wolf of the Wall Street'' koji je ništa drugo do igrani film fantazije Barta Simpsona u ulozi odraslog čoveka. Zanimljivo je da se u tom filmu Matthew McConaughey pojavio i pokupio Oskara za malo udaranja u grudi, a Leo izvisio.

Sad, to što se tebi ne dopada Spider-Man tematski je druga priča. To je jedan od najboljih Comic-Book heroja i to će tako ostati i za generacije kasnije, isto kao i Venom. O njima će se praviti filmovi i u budućnosti, dok tvog Sultana će da pamte samo u nekom indijskom selu.

For the record: Oskara je dobio za Dallas Buyers Club, a ne za ovaj 5-minutni kameo....

edit: Sad tek videh, ni avatar mu nije iz Vuka sa Vol Strita, već iz Velikog Getsbija :lol:
 
Shazam (2019).

Odličan film. Odličan prst u oko Disney-ju. Tematika izgleda kao sjw wet dream (donekle), ali je Shazam oduvek bio takav. Budžetski nije impresivan, ali je svakako solidan filmić.

MV5-BYTE0-Yjc1-Nz-Ut-Mj-Fj-MC00-Y2-I3-LTg3-NGYt-NGRl-MGJh-YThj-MTJm-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde.jpg


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


For the record: Oskara je dobio za Dallas Buyers Club, a ne za ovaj 5-minutni kameo....

edit: Sad tek videh, ni avatar mu nije iz Vuka sa Vol Strita, već iz Velikog Getsbija :lol:

Okle ovaj iznik'o... Vidim sam, upravu si ti, portparole. U pravu!
Ipak, znam da je Metju dobio nagradu za taj kameo, dok je Leo izvisio. Po tome sam zapamtio. Da l' je oskar, da l' je zlatni globus, da l' je nešto deseto uopšte nije bitno jer su ionako sve te stvari nameštene.
Moguće je da avatar nije iz Vuka sa Vol Strita, lako je pomešati te filmove u kojim Leonardo nazdravlja.

Vidim da si lajkovao ''Sultana''. I ti li se ložiš na brkate i masne sultane? :mrgreen::per::per:
 
Shazam (2019).

Odličan film. Odličan prst u oko Disney-ju. Tematika izgleda kao sjw wet dream (donekle), ali je Shazam oduvek bio takav. Budžetski nije impresivan, ali je svakako solidan filmić.

MV5-BYTE0-Yjc1-Nz-Ut-Mj-Fj-MC00-Y2-I3-LTg3-NGYt-NGRl-MGJh-YThj-MTJm-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde.jpg


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Okle ovaj iznik'o... Vidim sam, upravu si ti, portparole. U pravu!
Ipak, znam da je Metju dobio nagradu za taj kameo, dok je Leo izvisio. Po tome sam zapamtio. Da l' je oskar, da l' je zlatni globus, da l' je nešto deseto uopšte nije bitno jer su ionako sve te stvari nameštene.
Moguće je da avatar nije iz Vuka sa Vol Strita, lako je pomešati te filmove u kojim Leonardo nazdravlja.

Vidim da si lajkovao ''Sultana''. I ti li se ložiš na brkate i masne sultane? :mrgreen::per::per:

Kakav potparol, šta trabunjaš?
Samo sam skrenuo pažnju na očigledne greške koje si napravio u postu.
Iako ne podržavam ton na kojem ti se obratio u postu iznad ( balavac itd.), post sa Sultanom sam lajkovao jer me je dobrano nasmejao iako je vrhunac trolovanja.
 
Anna - ja bih ovde dao cistu 10-ku. :D

Ipak je ovo pionirski poduhvat Luc Bessona. Prvi put u istoriji sedme umetnosti filmskom kamerom je zabelezena novogodisnja rasveta u septembru na Studentskom trgu, Trgu Nikole Pasica i kod Skupstine. Nije to mala stvar.

Other than that zabavan filmic. Spijuni, sibanje, samari, zenski John Wick, svasta nesto. Dobra ekipa Sasha Luss i Lera Abova, dva modela koja znaju da glume, Luke Evans (Dracula), Cillian Murphy i Helen Mirren.
 

Film je sniman prema istinitim dogadjajima, drama, avantura, akcija, ratni (ali ne ratni kao ratni, vec ratni...)

Rousel Krow glumi oca koji gubi sve, zenu, decu, ali nada poslednja umire, cija je greska bila u planu, da li ce solja od turske kafe se obeistiniti saznacete na kraju filma ako dodje vreme za to, o pozrtvovanosti, o casti, i o hrabrosti o prijateljstvu sa zakletim neprijateljem, o zeni koja je izgubila sve o sinu koji ne zna istinu da mu je otac mrtav.
Veoma snazan film sa jakom porukom.
I ako ga ne odgledate da se terate poo srpski u tri pm! gamad hedna
 
rejmonde za taj film sam pustio suzu onu najjacu musku i totalno sam se razocarao kada saznah da rasel krow nema nikog nalik na filmovima gladijatoru pa onnda ovaj film ima i jos tako tih slicnih filmova gde izgubi zenu i decu, tako sam bas googlao a i po ocima mu se nesto vidi valjda je takav glumac???? da glumi u filmovima gde uvek pu ddaleko bilo izgubi zenu i decu?
 
rejmonde za taj film sam pustio suzu onu najjacu musku i totalno sam se razocarao kada saznah da rasel krow nema nikog nalik na filmovima gladijatoru pa onnda ovaj film ima i jos tako tih slicnih filmova gde izgubi zenu i decu, tako sam bas googlao a i po ocima mu se nesto vidi valjda je takav glumac???? da glumi u filmovima gde uvek pu ddaleko bilo izgubi zenu i decu?
Dobar je glumac :lol:. Cekaj jel trazis filmove sa njim koji su nalik Gladijatoru? Jel si gledao Robina Huda iz 2010-te? To ti je isto istorijski spektakl sa Raselom u glavnoj ulozi, samo sto mu ovde ne gine niko :lol:.
 
Daj, uozbilji se, skoro na svakom filmu mu pogine neko, jadan glumac tacno mu se vidi po liku coveka da se napatio, gledao sam robina huda kako nisam, ali glumi kevin koster a ne rasel krow
ma gledao sam covece skoro sve filmove od noira pa do pm do danas, imao sam neki dnevnik spiskova filmova koje sam sve gledao ali sam izgubio, e sada za svaki odledani film samo izbrisem film iz foldera i folder sa nazivom filma prebacim u odgledano folder pa tako sam slucajno i tako obriso taj dokument sa skoro preko 500 odgledanih naslova u dve godine pa sam poceo opet da skupljam "odgledano" pitaj me koji je dobar film i verovatno cu ti reci onaj film koji zanr volis
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top