Glam rock

Cudi me da niko nije pomenuo Sweet, Gary Glitter-a, Slade... Meni su to najvece asocijacije na glam rock. Naravno, i T Rex.
Sve su to dobri bendovi. Volim glam, dosta sam ga slusao kada sam bio mladji...
 
David Bowie,David Bowie,David Robert Jones...ali,mimo svih njih- David Bowie...mada,u njegovom slučaju,tema bi se mogla zvati i samo "Rock",ili,još bolje,samo "Muzika"
 
MRZIM GLAM...i oduvek sam ga mrzeo...ne kao muziku nego kao stil, pridjes nekome, mislis kakva riba, kad ono TIP! Povraca mi se kad vidim glemere po ulici, spickani, doterani...koja je razlika izmedju fensera i njih? Devojke glupe kao noc...sve sujetne umisljene kucketine...
(moram da napomenem da ja govorim samo o DANASNJIM glemerima koje svaki dan vidjam)
 
glem muzika moze nekad da bude dobra, kao vajtsnejk, recimo, ali taj lajfstajl mi je zesce sranje. svi glemeri su u nekim tripovima jebenim i dosadni su. zbog njih ti se smuci ta muzika koja realno i nije losa nekad...
 
MRZIM GLAM...i oduvek sam ga mrzeo...ne kao muziku nego kao stil, pridjes nekome, mislis kakva riba, kad ono TIP! Povraca mi se kad vidim glemere po ulici, spickani, doterani...koja je razlika izmedju fensera i njih? Devojke glupe kao noc...sve sujetne umisljene kucketine...
(moram da napomenem da ja govorim samo o DANASNJIM glemerima koje svaki dan vidjam)

Pa bolje da su sredjeni,da im je kosa cista i da ne smrde nego da su strokavi i gadni kao pankeri i poneki metalci...Razlika izmedju fensera i njih je ogromna:otkacio:.Glameri su najlepsi tipovi na svetu.Obozavam ih.:mrgreen::heart:
 
glem muzika moze nekad da bude dobra, kao vajtsnejk, recimo, ali taj lajfstajl mi je zesce sranje. svi glemeri su u nekim tripovima jebenim i dosadni su. zbog njih ti se smuci ta muzika koja realno i nije losa nekad...

Dosadni..pa mozda tebi..ali bar su lepsi:heart: i zanimljiviji nego gadni metalci koji urlaju i ODVRATNI SU!!! Metal i ja slusam ali neki su tipovi stvarno katastrofa
 

Back
Top