Quantcast

Gintama

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.426
Хаха, какав црни fail xD .Ја сам почео другу сезону да гледам недавно и цркавање од смеха. Ако се силиш на гледање неће ти се свидети. Ја погледам епизоду-две дневно. Аниме је као када пијеш кафу, лаганица и уживанција. Ако журиш са једном оваквом пародијом не знам колико ти је то исплатљиво. За сада само ми се пар епизода није свидело наспрам 50 одгледаних, а свака ме је насмејала. Најбоље су ми епизоде када се појаве Шинсегуми, односно комбинација Хиђиката + СугоО.
Шта сам приметио? Њихови астролошки знакови се уклапају у ликове анимеа. Гинтоки је Вага, воли слатко. Кагура је борбена Шкорпија (као и сестра ђозле united-a који је Лав и вапи за микрофоном и сценским наступом), Горила-сан је Virgo (ово се није уклопило, али епизода у којој све Девице умиру је фантастична), СугоО је луди Рак, као и Катсура, а Хиђиката Бик који се не може отарасити мајонеза (и сан му је да кува).

Прича се даје на кашичицу, али ликови су фантастични + типична комедија и пародија. Апсолутни win : D
BRAVO!!!

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.426
but then...

Toshi... ;___;

((I would turn lesbo for all the other ladies tho *q*))

Miss Okita~~

ali da, ako je počelo sa ovakvom epizodom gde me još stomak boli... ovaj arc će biti jedan od najboljih!

OH ALSO, if you understood why Kyubei now calls herself/himself Jyubei, then you know Gintama too well and I love you!

Maximy

Domaćin
Poruka
3.252
I need help! Hteo bih da odgledam Gintamu jos makar jednom, interesuje me da li postoje neki sajtovi za download? Nedostaje mi MU , mogao si sve naci, ovako... Ako nemas drugara koji poznaje torente, jedino preostaje online gledanje,which *****! :(

N3W

Iskusan
Poruka
6.601

Nikako nisam uspeo da pronadjem ime gitariste. Samo sam dosao do neke japanske firme i tu mu se gubi svaki trag. Bas vole da su anonimni, cesto vidim kako koriste maske ili dzemper preko glave dok sviraju nesto na YT. Bas imaju manjak samopouzdanja. :think:

BTW kompozicija razbija.

:super:

BTW 2 : Gintama nije ocenjen do sad. :dontunderstand:

Poslednja izmena:

ForeverAngel

Zainteresovan član
Poruka
441
Obožavam ovu temu sa gitarama! Ceo saundtrek je dobar. Inače, drugarica me je prošle godine "navukla" na Gintamu i za manje od godinu dana sam sve pogledala i pročitala. Ono što mi se najviše sviđa kod ovog naslova jeste razvoj likova, crtež, akcija, a ni priča ne zaostaje u poslednjim arkovima. Jedan od najboljih šonena, po mom mišljenju, preporučujem ga svima! ;) Omiljeni likovi su mi Gintoki i Zura. :D

Nisam ovde jako dugo pisala i drago mi je da vidim da ima fanova Gintame. :) Pozdrav!