Giga RDP recenzija

IgnjatijeZaporoški

Poznat
Banovan
Poruka
9.023
Možda neki od vas znaju šta je RDP ali ću ipak prvo objasniti šta je to za one koji ne znaju. Najjednostavnije RDP je usluga daljinskog računara, u suštini to je računar koji se nalazi na drugom mestu a upravljate njime kao da je tu pred vama. Pitate se šta će vam ako već imate svoj. Naravno ova usluga nije potrebna svima ali oni koji trebaju bolje performanse za enkodiranje video fajlova ili bržu konekciju za prenos fajlova za vrlo kratko vreme koriste ovakav tip usluge. Primera radi portovi za konekciju su od 100mbitps pa do 10gbitps. Većina koristi 1gbips jer ima pristupačnu cenu i zadovoljava potrebu mnogih.
Giga RDP je izgradio reputaciju i koliko mi je poznato imaju preko 400 servera na raspolaganju. Vi lično možete birati koji veličinu hard diska želite, od 5GB do 500GB, možda i više. Ja lično koristim njihove usluge od februara ove godine i sa sigurnošću mogu reći da je ovo najbolja usluga koju sam susreo a probao sam razne provajdere. Problemi se otklanjaju u najbržem mogućem roku. Trebalo je vremena i dosta bačenog novca dok nisam naišao na pravu i ozbiljnu uslugu. Nisam se pokajao ni jednog jedinog trenutka od kad koristim njihove usluge.
Trenutno se razmatra uvođenje podrške na srpskom jeziku pa ako vas zanima evo linka: Giga RDP
 

Back
Top