Generalno gledano............

Dina81:
Daj mi jedan dobar razlog zasto bi bio peti i moze :-D


Pet je lep broj...........covek je bogat onoliko koliko ljudi poznaje.............mozda je sudbina da bas mene sretnes ovako.....................dobro zezanje zagarantovano...................mozes posle da se hvalis da si jedna od retkih ovde koja me stvarno upoznala....................evo pet razloga pa ti izaberi koji ti se dopada.............
 
Wow, ja sam rekla jedan dobar razlog...ok 5 nije ruzan broj....covek je bogat onoliko koliko ima pravih prijatelja, sudbina...hm da od nje se ne moze pobeci.... a sta ako imamo razlicito poimanje dobrog zezanja....ne hvalim se takvim stvarima...:mrgreen:
znaci ne znam koji da izaberem lave :-D
 
Dina81:
Wow, ja sam rekla jedan dobar razlog...ok 5 nije ruzan broj....covek je bogat onoliko koliko ima pravih prijatelja, sudbina...hm da od nje se ne moze pobeci.... a sta ako imamo razlicito poimanje dobrog zezanja....ne hvalim se takvim stvarima...:mrgreen:
znaci ne znam koji da izaberem lave :-D

Znaci ako odbacim ove dve......sad si u trilemi...........ma prelomi pa mi javi sta si resila......................
 
lav607:
Vecina ljudi ovde se pre ili kasnije upozna....................Kakva su vasa iskustva i misljenja posto ih upoznate u RL..........Mislim koliko puta vam se ucinilo da je ta osoba na netu totalno drugacija od onoga za kakvu se predstavlja kada je vidite uzivo..................


Evo iz licnog iskustva generalno sam dobro procenio sto se tice desetak ljudi sa krste.......ali isto tako sam se grdno razocarao za dve vrlo vidjenije osobe ovde...........toliko..................

Ako imate nesto na ovu temu da kazete ok...ako ne........neka je da smeta........he,he......poz..................









Evo nasao sam ti pa ti sve natenane procitaj......................kiss4you
 

Back
Top