Gde mogu pronaci programera

To je problem s nasim narodom, svi oce nesto za dzabe. Mora da se plati i da se ocekuje da neko odradi to za vas kako volja. Ja tako dizem sisteme po komsiluku i kad trazim samo za ruke oni ko da im uzimam nesto, e sad nosite u servis pa neka vas deru:ljutko:
 
Niko se neće ubijati od posla za male pare.

Evo da se i ja Prikljucim Upravu ste za male pare los posao ali sdruge strane ;
Za 250 e neko ide svaki dan na posao 24-25 dana dnevno, placa prevoz , kupuje jelo itd
i sve to za mesec dana i 250 e a vi odradite posao svaki dan po 2-3 sata cca 10 dana i to je to ?
Ne kazem da ne treba platiti ali kazem da treba napraviti cenu u okviru budzeta gradjana .
Ko zna bolje radice za preko firme itd.
 
Evo da se i ja Prikljucim Upravu ste za male pare los posao ali sdruge strane ;
Za 250 e neko ide svaki dan na posao 24-25 dana dnevno, placa prevoz , kupuje jelo itd
i sve to za mesec dana i 250 e a vi odradite posao svaki dan po 2-3 sata cca 10 dana i to je to ?
Ne kazem da ne treba platiti ali kazem da treba napraviti cenu u okviru budzeta gradjana .
Ko zna bolje radice za preko firme itd.

Pa većina programera u srbiji i radi direktno ili indirektno. I to za dobre pare.
Nećeš naći dobrog programera za male pare. Svi bi bili programeri da je to tek tako...lako.

- - - - - - - - - -

Mislim da je problem naći stručnjaka,pare su poslednji problem.

Baš tako.
 
Evo da se i ja Prikljucim Upravu ste za male pare los posao ali sdruge strane ;
Za 250 e neko ide svaki dan na posao 24-25 dana dnevno, placa prevoz , kupuje jelo itd
i sve to za mesec dana i 250 e a vi odradite posao svaki dan po 2-3 sata cca 10 dana i to je to ?
Ne kazem da ne treba platiti ali kazem da treba napraviti cenu u okviru budzeta gradjana .
Ko zna bolje radice za preko firme itd.

Kvalitet mora da se plati. Ko mi sli da je lako neka proba da uči, npr php koji je jedan od najlakših jezika. Kad savladaš osnove tek onda skapiraš koliko ne znaš.
 

Back
Top