Quantcast

GDE KUPITI ?

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
474.632
Meni je potreban ovaj spliter za telefone koji bih spojila sa kablovskim modemom, da mogu dva telefona da priključim na jednu liniju.

Da li neko zna gde se može naći?

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.479
Brza dostava donese kupljeno ponudi papir da potpisem i ode, dok ja otvorim da vidim u kakvom je stanju roba prodje voz, kome da se zalis posle?
Nikome. To ti je rizik online kupovine. Ako se kupuju tehnicki aparati i pokucstvo obavezno treba proveriti da li roba ima garantni list pre nego pobegne dostavljac.

причалица

Buduća legenda
Poruka
39.749
Brza dostava donese kupljeno ponudi papir da potpisem i ode, dok ja otvorim da vidim u kakvom je stanju roba prodje voz, kome da se zalis posle?
čim otvoriš pošiljku, ako kurir i sačeka - ne možeš da je vratiš....meni je to nelogično, ali je tako...zato više ne naručujem online ništa.
ali, drago mi je da ima ljudi koji nemaju loša iskustva :)

gost 339460

Iskusan
Poruka
5.843
Sta gde kupiti.? Ako si vec postavila naslov: "gde kupiti",onda si trebala da napises i sta kupiti ? Primetio sam u poslednje vreme,da neki
forumasi,postavljaju neke naslove,ne objasnjavajuci sta taj sam naslov,treba da znaci.

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
474.632
Sta gde kupiti.? Ako si vec postavila naslov: "gde kupiti",onda si trebala da napises i sta kupiti ? Primetio sam u poslednje vreme,da neki
forumasi,postavljaju neke naslove,ne objasnjavajuci sta taj sam naslov,treba da znaci.
Tema je otvorena za sve ono što ne možete naći, pitajte, možda vam neko pomogne
.

Izgleda da samo tebi nije jasno čemu služi ova tema.
Lepo piše da je tema otvorena za sve što nam je potrebno a ne možemo naći.

Po tebi bi za svaki proizvod, stvar... što god, trebalo otvarati novu temu ?
Gde kupiti spliter?
Gde kupiti ove četkice?
Gde kupiti ovakve šrafove ?

:fdlan:

vecic

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.227
Mene interesuje gde mogu kupiti one deblje dušeke za plažu što smo nekad imali.

Tada su ih moji kupovali od čeha na moru, a zna li neko da li ima ovde u Srbiji da se kupe

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.