Gay i Lesbian populacija - stvar izbora ili necega drugog?

ma ja sam vec pisala o toj kvazi toleranciji svega i svacega
a koncept je izmislio neki mnogo pametan lik..seo i razmislio koji je najbolji nacin da ljudima prodam mu.da za bubrege a da oni to ni ne primete
ne tice se samo gej populacije

Одличан пример како лепота и памет могу да иду у пакету;)!
 
Nece nikog syebat drpanje u šupak drugih , vec drpanje u mozak..
Ostavite ljude na mir..

Ја стварно немам ништа против њих нити желим да им натурам своје ставове, проблем је што неко жели да натури свој став, који је по свим принципима демократије у жестокој мањини!
 
Ја стварно немам ништа против њих нити желим да им натурам своје ставове, проблем је што неко жели да натури свој став, који је по свим принципима демократије у жестокој мањини!

Muka covika svašta natira , pa i da vice iz petnih zila makar bio SAM na SVITU.
 
ти немаш, али већина има. да већина нема, потребе за прајдом не би било.

Слажем се углавном, али мислим да прајд није ни начин, нити се њиме може постићи било шта осим радикализације, а мислим да је управо то циљ организатора!
 
а који начин мислиш да је бољи?

Искрено не знам, расположење политичких елита постоји, Закони постоје, постепеном еволуцијом постићи ће се то да НИКО не сме имати никакве последице због свог хомо опредељења, и то је за мене једини легитиман циљ, сви други циљеви за мене су нелегитимни!
 
За почетак би било лепо да наведеш извор овог текста јер ћу овако мислити да си га ти написао.

Onaj ko želi da izbegne ovo psihološko modeliranje, mora širom zatvoriti oči i uši od svih medija.
То је право решење. :gace:

Posvećeno: gejovima, lezbejkama, liberalima, demokratama, autokratama i patokratama

"Čuvajte se, braćo da nas ne zaglupe kao ljude". :dash::dash::dash:

Чувај се и ти јер колоико видим, већ су те натерали да лупаш главом о зид. Чувај се.

п.с. Ако је ово "пролив" зашто га просипате по форуму па се онда жалите и лупате главама због тога што је све уср*но? :D
 

Како ниси свестан да насиљем (осим ако ниси САД) не можеш ништа постићи! Насиљем и позивањем на насиље постижеш то да ће полиција да Вас бије и хапси, хомосексуалци ће добити највећу могућу пажњу (што и јесте њихов циљ - парада дође и прође, а прича о неодржаној паради траје до следеће неодржане) притисак на власт споља ће бити огроман и резултат ће бити много гори него што можеш и претпоставити!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Za tvoju informaciju imam vise godina skole,verovatno, nego ti skolskih casova.Cenim to na osnovu tvog prelaska sa teme na gramazu mozga.Nije nikakva tajna da te upoznam sa mojom gramazom mozga,na testiranju za odredjivanje IQ i to u 42-oj godini zivota imao sam koeficijent 142. Po toj skali normalni ljudi imaju IQ od 90 do 110.Na testiranju sam bio u jednoj zapadnoj zemlji jer je to bio uslov za dobijanje jednog lepog zaposlenja ,ja sam ga dobioZnaci obrazovan sam i nisam skromnih intelektualnih mogicnosti.Homoseksualnost medju zivotinjama nisam video ni procitao negde,a citao sam mnogo u zivotu.Prosveti me ,naucicu bar nesto novo.Za pedere i lezbejke ne mislim da su glupi vec da su bolesni i da im treba strucna pomoc.

citaj dalje...

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

u dnu stranice imas popis koristene literature...

:manikir:
 
Искрено не знам,

постепеном еволуцијом постићи ће се то да НИКО не сме имати никакве последице због свог хомо опредељења

кажеш постепено еволуцијом.

размисли на секунд. да ли је ишта у историји човечанства борба за нешто и за нечим препуштено постепеној еволуцији. буржоаска револуција, права радника, права жена да могу да гласају, сегрегација црнаца у америци и мали милион других примера. дакле ти када се за нешто бориш ти мораш прстом у око да гураш, мораш да се дереш, мораш да протестујеш, једном речју да се бориш. ти људи због те већине не могу нормално да живе и морају да се боре. еволуција је сам по себи дуг процес и она није начин борбе, она је препуштање да ствари иду саме од себе у правцу који нико не зна ни како ће се завршити ни колико ће трајати. ти људи неће да живе 250 година да би доживели да могу нормално да живе.
 
Za tvoju informaciju imam vise godina skole,verovatno, nego ti skolskih casova.Cenim to na osnovu tvog prelaska sa teme na gramazu mozga.Nije nikakva tajna da te upoznam sa mojom gramazom mozga,na testiranju za odredjivanje IQ i to u 42-oj godini zivota imao sam koeficijent 142. Po toj skali normalni ljudi imaju IQ od 90 do 110.Na testiranju sam bio u jednoj zapadnoj zemlji jer je to bio uslov za dobijanje jednog lepog zaposlenja ,ja sam ga dobioZnaci obrazovan sam i nisam skromnih intelektualnih mogicnosti.Homoseksualnost medju zivotinjama nisam video ni procitao negde,a citao sam mnogo u zivotu.Prosveti me ,naucicu bar nesto novo.Za pedere i lezbejke ne mislim da su glupi vec da su bolesni i da im treba strucna pomoc.

to što si u svaki razred išao po dva puta je tvoj problem i ne daje ti za pravo da ovde smaraš normalan narod:rtfm:
:think: a kad si već tako pametan, načitan i imaš lep posao, idi brate nešto onda radi, što si uopšte došao ovde da mučiš i sebe i nas (nenačitane i neinteligentne), ako ti je ideja bila da nas prosvetliš, zalud ti trud, mi smo srećni ovakvi kakvi smo.:bye:
 
to što si u svaki razred išao po dva puta je tvoj problem i ne daje ti za pravo da ovde smaraš normalan narod:rtfm:
:think: a kad si već tako pametan, načitan i imaš lep posao, idi brate nešto onda radi, što si uopšte došao ovde da mučiš i sebe i nas (nenačitane i neinteligentne), ako ti je ideja bila da nas prosvetliš, zalud ti trud, mi smo srećni ovakvi kakvi smo.:bye:

mozda je coek na...pauzi...za rucak...sta ste navalili... : )))))))))))
 

Back
Top