Quantcast

GATANJE

• Začetnik teme Full moon
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

xenia

Zainteresovan član
Poruka
139
neven:
xenia:
neven:
xenia:
neven:
Full moon:
Hvala nevene sto si sve to sredio.Nego sto se tice onog mracnog gatanja.Stali smo kod ogledala koliko se secam.Kada slome ogledalo uzmu se ti slomljeni delici i iseku se vene.Naravno samo malo da procuri i onda se ta krv na staklu zapali pod plamenom svece.Stvarno jezivo! :shock: Ako je jasan oblik u ogledalu,ako je naprimer detelina onda ce te dobri duhovi stititi od losih,naravno ne svo vreme-sve do dana pre nego sto umres kada ti zli duhovi uzimaju dusu.Ako je nesto zlo kao kosturska glava onda ce te duhovi pratiti ceo zivot.Molim vas da ovo neradite!!!!
DA SECEM VENE!!!
ta tvoja drugarica nije bas zdrava kad je ovo probala :shock: ali sada barem uvek ima ko da joj pravi drustvo :lol:
Jao,Nevene bas si bezobrazan! :shock:
mozda je imala srecu pa je krv bila u obliku deteline...i sada su oko nje dobri duhovi...ej PA DA ona poznaje CASPERA!!! :lol:
E,pa tako vec moze!!! Al zasto bi se bacila pod voz ako je videla deteljinu i Caspera???
hm... :? ...mozda joj je casper rekao da kao duh moze da jede do mile volje...a ne goji se...a njoj se smucile dijete...i interesovalo je da li su shine podmazane...i eto ti paklena kombinacija :(
ali mozda cemo uskoro gledati crtac o njoj :D
:cry:

neven

Aktivan član
Poruka
1.377
xenia:
neven:
xenia:
neven:
xenia:
neven:
Full moon:
Hvala nevene sto si sve to sredio.Nego sto se tice onog mracnog gatanja.Stali smo kod ogledala koliko se secam.Kada slome ogledalo uzmu se ti slomljeni delici i iseku se vene.Naravno samo malo da procuri i onda se ta krv na staklu zapali pod plamenom svece.Stvarno jezivo! :shock: Ako je jasan oblik u ogledalu,ako je naprimer detelina onda ce te dobri duhovi stititi od losih,naravno ne svo vreme-sve do dana pre nego sto umres kada ti zli duhovi uzimaju dusu.Ako je nesto zlo kao kosturska glava onda ce te duhovi pratiti ceo zivot.Molim vas da ovo neradite!!!!
DA SECEM VENE!!!
ta tvoja drugarica nije bas zdrava kad je ovo probala :shock: ali sada barem uvek ima ko da joj pravi drustvo :lol:
Jao,Nevene bas si bezobrazan! :shock:
mozda je imala srecu pa je krv bila u obliku deteline...i sada su oko nje dobri duhovi...ej PA DA ona poznaje CASPERA!!! :lol:
E,pa tako vec moze!!! Al zasto bi se bacila pod voz ako je videla deteljinu i Caspera???
hm... :? ...mozda joj je casper rekao da kao duh moze da jede do mile volje...a ne goji se...a njoj se smucile dijete...i interesovalo je da li su shine podmazane...i eto ti paklena kombinacija :(
ali mozda cemo uskoro gledati crtac o njoj :D
:cry:
:arrow: :( :) :D :lol: :wink:

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.769
Full moon:
Pa ne bi radila ni da mi platis... :shock:

neven

Aktivan član
Poruka
1.377
Bliznakinja:
Full moon:
pa to nije nista opasano samo malo zaseces venu krv malo iscuri i onda to lepo zapalis... :D (samo pazi da ostanes pribrana)
a ako malo vise zaseces ili malo vise iscuri onda ces lepo otici kod duhova...ma bezveze ja to ni u snu ne bi uradio 8)

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.769
neven:
Bliznakinja:
Full moon:
pa to nije nista opasano samo malo zaseces venu krv malo iscuri i onda to lepo zapalis... :D (samo pazi da ostanes pribrana)
a ako malo vise zaseces ili malo vise iscuri onda ces lepo otici kod duhova...ma bezveze ja to ni u snu ne bi uradio 8)
ma da "nista opasno"...he he he...ja sam prizivala duhove sa drugaricama i sve sto uspemo je da zaplasimo jedna drugu! :lol: :lol: :lol:

F

Full moon

Gost
Vidim da ovde ima razlicitih misljenja sto se tice onog mracnog gatanja.Pa dobro ne krivim vas,neki veruju neki ne.Naravno nebi to niko uradio.(sem onih kao sto je moja drugarica).Ne zelim da je vredjate,nezilim ni ja,i zamolila bih vas da ne pricate takve gluposti o njoj.Ja ne znam sta je videla u ogledalu jer nisam bila tada sa njom,ali znam da je bila paranoicna,svega se plasila,u skoli je popustala.Stalno se zakljucavala u sobu,nije htela ni sakim da prica.Samo znam da mi je rekla da se radi o onom gatanju sa duhovima i da je sada na ivici smrti.Ja prvo nisam verovala u to kao ni vi,ali kada sam cula da se bacila pod voz,sve mi je imalo smisla.Zato vam ponavljam da to neradite,bar da znate sta vam se moze desiti(kao sto se ta nesreca desila mojoj drugarici).Od tada sam ja pocela da verujem u gatanje.Vidite nekima to ostane urezano u secanje.

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
Full moon:
Vidim da ovde ima razlicitih misljenja sto se tice onog mracnog gatanja.Pa dobro ne krivim vas,neki veruju neki ne.Naravno nebi to niko uradio.(sem onih kao sto je moja drugarica).Ne zelim da je vredjate,nezilim ni ja,i zamolila bih vas da ne pricate takve gluposti o njoj.Ja ne znam sta je videla u ogledalu jer nisam bila tada sa njom,ali znam da je bila paranoicna,svega se plasila,u skoli je popustala.Stalno se zakljucavala u sobu,nije htela ni sakim da prica.Samo znam da mi je rekla da se radi o onom gatanju sa duhovima i da je sada na ivici smrti.Ja prvo nisam verovala u to kao ni vi,ali kada sam cula da se bacila pod voz,sve mi je imalo smisla.Zato vam ponavljam da to neradite,bar da znate sta vam se moze desiti(kao sto se ta nesreca desila mojoj drugarici).Od tada sam ja pocela da verujem u gatanje.Vidite nekima to ostane urezano u secanje.
Devojko ti ocigledno nemas ni pribliznu predstavu sta sve moze da ti se desi.Mislis da si upucena u to i da znas sve?Mislis da ako si procitala dve,tri,pet knjiga znas dovoljno o tome?
...Magija je vrlo relativna stvar koju nauka NE UME I NE MOZE da objasni.
Dovoljno je da uradis jednu sitnicu pogresno pa da ti se desi nesto lose...pa cak i ako se bavis samo belom magijom.Previse ljudi je imalo lose iskustvo sa tim...naravno ima onih koji dobro vladaju time al to je opet relativna stvar.A imajuci u vidu tvoje godine ti tesko da imas pojma kakve sile su tu u pitanju i sta sve moze da ti se desi...
Ne treba ti to u zivotu...
Ja ne kazem da se ja razumem u to i da sam neki baja.Znam neke osnovne stvari koje su meni dovoljne.Isto tako znam sta moze coveku da se desi ako pogresi napr. u zatvaranju kruga cak i ako ga je otvarao iz najbolje namere.

P

pereca

Gost
cao svima!nisam toku......ali me bas interesuju horoskopi,astrologija,vradzbine i gatanja .....ako neko zna da me nauci da gledam u solju od kafe bila bih mu puno zahvalna...
a evo vam jedne vradzbine
da vas vasa draga simpatija poljubi
potrebno:crvena svijeca,crveni karmin,parce papira olovka,poveca pepeljara ili neki limeni sud i usta(nadam se da ih imate)
e sad ....na papir napisite ime simpatije,a predhodno ste usta namazali crvenim karminom,poljubite papir,presavijte ga,zapalite pod plamenom crvene svijece i bacite u pepeljaru i pustite da izgori....dok gori zamisljajte lik drage osobe i izgovarajte sledece rijeci:
"KISS ME WHEN WE MEET,
KISS ME ime sipatije.
GREEP ME WITH YOUR LIPS
AND SAY THAT YOU MISS ME
BUT MOST OF ALL KISS ME...."
da vam iskreno kazem uspijeva samo prvi put...pa dobro pazite sta radite jer sam ja sve zabrljala pocevsi od toga da sam zaboravila svijecu do toga da sam izgovorila pogresno ime...naravno nista od tog kissa mada je je mojoj drugarici uspjelo a i zabavno je vidijeti sebe sa crvenim karminom (pih!)

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
pereca:
cao svima!nisam toku......ali me bas interesuju horoskopi,astrologija,vradzbine i gatanja .....ako neko zna da me nauci da gledam u solju od kafe bila bih mu puno zahvalna...
a evo vam jedne vradzbine
da vas vasa draga simpatija poljubi
potrebno:crvena svijeca,crveni karmin,parce papira olovka,poveca pepeljara ili neki limeni sud i usta(nadam se da ih imate)
e sad ....na papir napisite ime simpatije,a predhodno ste usta namazali crvenim karminom,poljubite papir,presavijte ga,zapalite pod plamenom crvene svijece i bacite u pepeljaru i pustite da izgori....dok gori zamisljajte lik drage osobe i izgovarajte sledece rijeci:
"KISS ME WHEN WE MEET,
KISS ME ime sipatije.
GREEP ME WITH YOUR LIPS
AND SAY THAT YOU MISS ME
BUT MOST OF ALL KISS ME...."
da vam iskreno kazem uspijeva samo prvi put...pa dobro pazite sta radite jer sam ja sve zabrljala pocevsi od toga da sam zaboravila svijecu do toga da sam izgovorila pogresno ime...naravno nista od tog kissa mada je je mojoj drugarici uspjelo a i zabavno je vidijeti sebe sa crvenim karminom (pih!)
smesno...

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.529
pereca:
Bleak WinterFullMoon:
stvarno ne shvatate sa cime imate posla...
daj ne s-e-r-i ako imas reci nesto konkretno da bi nas ubijedio da to neradimo reci,a ako nemas onda cuti tu i pokrij se usima...inace ovo je samo za-je-ba-nci-ja
mozda je sve samo zaje8ancija, ali da li to znas sigurno?...

Znam primer jedne zene koja se samo ,,zaje8avala'' pa su je ,,proganjali duhovi'' dok nije odnela neke flase na groblje... Ja ne ulazim u raspravu da li je to istina ili ne..., ali mogu da kazem da nije sve jedno...

Ljudi jos uvek ne mogu da nadju objasnjenja za neke stvri, zasto bi se vi oko toga petljali... Preporucujem vam da od sada samo cupkate latice cveca uz ono ,,voli me, ne voli me'', igrajte lastis, gledajte u kafu,... ali nemojte seckati, paliti, bajati, ...

F

Full moon

Gost
pereca:
Bleak WinterFullMoon:
daj ne s-e-r-i ako imas reci nesto konkretno da bi nas ubijedio da to neradimo reci,a ako nemas onda cuti tu i pokrij se usima...inace ovo je samo za-je-ba-nci-ja
Da lepo je ona rekla.Hvala za ono gatanje,nadam se da ce koristiti svima.Ja mogu da te naucim da gledas u solju(vrlo sam iskusna u tome).A sto se tice one budale neka nam se kloni s ociju jer kao sto je rekla pereca ovo je samo zajebavanje! :evil: Za ono sto si rekao da sam procitala knjige,ne dragi moj grdno se varas.Ja mozda jesam procitala sve knjige ali taj talenat koji ja imam se prenosi iz moje porodice vekovima.moja tamo neka baba je sve to pocela tako da sam ja sve to naucila i veruj mi decko imam talenta za ovo,a ti posto ne verujes u takve stvari kloni se toga.Znam da postoji velika opasnost ali zar nas zivot ne uci da je sudbina vec odredjena?!Ako je moja sudbina opasnos prihvatam je!Niko nemoze uticati na mene! :x :evil: :!:

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.529
Full moon:
pereca:
Bleak WinterFullMoon:
Da lepo je ona rekla.Hvala za ono gatanje,nadam se da ce koristiti svima.Ja mogu da te naucim da gledas u solju(vrlo sam iskusna u tome).A sto se tice one budale neka nam se kloni s ociju jer kao sto je rekla pereca ovo je samo *! :evil: Za ono sto si rekao da sam procitala knjige,ne dragi moj grdno se varas.Ja mozda jesam procitala sve knjige ali taj talenat koji ja imam se prenosi iz moje porodice vekovima.moja tamo neka baba je sve to pocela tako da sam ja sve to naucila i veruj mi decko imam talenta za ovo,a ti posto ne verujes u takve stvari kloni se toga.Znam da postoji velika opasnost ali zar nas zivot ne uci da je sudbina vec odredjena?!Ako je moja sudbina opasnos prihvatam je!Niko nemoze uticati na mene! :x :evil: :!:
... koja bre sudbina?... :D :D :D
Sami odredjujemo put kojim cemo ici... Ako sudbina postoji ona izgleda kao jedno veliko drvo, a mi biramo na koju cemo sledecu granu skociti... A ima puno grana... Nista nije do detalja odredjeno...

F

Full moon

Gost
Alexandra9:
Full moon:
pereca:
Bleak WinterFullMoon:
Da lepo je ona rekla.Hvala za ono gatanje,nadam se da ce koristiti svima.Ja mogu da te naucim da gledas u solju(vrlo sam iskusna u tome).A sto se tice one budale neka nam se kloni s ociju jer kao sto je rekla pereca ovo je samo *! :evil: Za ono sto si rekao da sam procitala knjige,ne dragi moj grdno se varas.Ja mozda jesam procitala sve knjige ali taj talenat koji ja imam se prenosi iz moje porodice vekovima.moja tamo neka baba je sve to pocela tako da sam ja sve to naucila i veruj mi decko imam talenta za ovo,a ti posto ne verujes u takve stvari kloni se toga.Znam da postoji velika opasnost ali zar nas zivot ne uci da je sudbina vec odredjena?!Ako je moja sudbina opasnos prihvatam je!Niko nemoze uticati na mene! :x :evil: :!:
... koja bre sudbina?... :D :D :D
Sami odredjujemo put kojim cemo ici... Ako sudbina postoji ona izgleda kao jedno veliko drvo, a mi biramo na koju cemo sledecu granu skociti... A ima puno grana... Nista nije do detalja odredjeno...
Pa tu si upravu.Naravno da svi imaju drugaciju predstavu o subini i svom zivotnom cilju.Moj je ovaj,taj sam odabrala,i u to verujem.Neprisiljavam nikog da radi sta mu ja kazem,ja samo dajem neke primere.Ukusi su razliciti!

neven

Aktivan član
Poruka
1.377
al sam ja neupucen :shock:
pa vi verujete u to o duhovima?a ja mislio da se zezate :(
mislim i ja verujem u proricanje i sl(kao kada je ona prorekla princezi dajani brzu smrt)ali ipak koji duhovi bi ganjali otkacenu klinku koja je sekla vene? :?

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
Full moon:
pereca:
Bleak WinterFullMoon:
Vas stav koji imate prema neistomisljenicima je totalno deciji i nezreo.Ti mene nazivas budalom?Zasto?Da li sam ja tebe bilo cime uvredio ili naveo da me tako oslovis?
Ko kaze da ja ne verujem u magiju?Bas zato sto verujem vam kazem da se klonite toga.I nigde ne pise da vi mene morate da slusate.Ja sam vam samo dao savet a na vama je da li cete ga prihvatiti ili odbaciti (kao sto vec unapred jeste).
Sto se tice tvoje babe i tradicije koju prenosite sve je to ok.Samo ja jos nisam cuo da neko poseduje talenat za magiju.To je smesno.Posedujem i ja telenat za muziku,al mi se cesto desi da pogresim.To nema nikakve veze sa talentom.Al nema veze posto ocigledno nemas predstavu o cemu pricas i o cemu ja pricam.
Magija nije 'zaje.bancija' kako vi to nazivate.Uostalom ako ne verujete u ovo i ako vam je bas toliko stalo do vaseg inata,poigrajte se malo sa tim visim silama i duhovima pa cete na sopstvaenoj kozi osetiti moje reci.
Uopste mi nije poenta da uticem na tvoje misljenje.Radi sa sobom sta hoces.Da,sudbina nam je unapred odredjena ali ako ja odlucim da sad sebi oduzmem zivot,sudbina me sigurno nece spreciti.Razumes?Veci deo sudbine je u tvojim rukama.Pokusaj da saslusas neciji savet a ne da ga unapred odbacujes.

neven

Aktivan član
Poruka
1.377
Miss_worms:
Devojka i nije rekla da je astrolog i godine ne znace znanje.Naprotiv mislim da sam u mnogim stvarima bolja od tebe iako imam 15.Nadam se da kapiras?
bolje odustani... :D
pokusao sam ja da to objasnim nekima na ovom forumu ali nema sanse...oni misle da su 2-3 godine razlike kljuc mudrosti... :roll:

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
Miss_worms:
Devojka i nije rekla da je astrolog i godine ne znace znanje.Naprotiv mislim da sam u mnogim stvarima bolja od tebe iako imam 15.Nadam se da kapiras?
Naravno da ne kapiram...ako bi mogla malo da pojasnis bio bih ti zahvalan.
I naravno da me nisi shvatila jer tvoj deciji nezreli pogled na svet (pre svega tvoje neprihvatanje tudjeg misljenja) ti to ne dopusta.Ja ne kazem da sam upio svo znanje univerzuma i da znam sve.Naprotiv.Ja pricam samo ono sto znam.Nisam ja rekao da devojka nema pojma i da ja znam vise nego sto ce ona ikada znati.Ona je sama pokazala da se slabo razume u tu materiju pricajuci svakave gluposti.Takodje je pokazala svoju nezrelost nazvavsi me budalom bez ikakvog razloga.
Pokusajte malo da cenite tudj savet i tudje misljenje,nije na odmet...cak i da znam manje od vas...

P

pereca

Gost
Bleak WinterFullMoon:
Miss_worms:
Naravno da ne kapiram...ako bi mogla malo da pojasnis bio bih ti zahvalan.
I naravno da me nisi shvatila jer tvoj deciji nezreli pogled na svet (pre svega tvoje neprihvatanje tudjeg misljenja) ti to ne dopusta.Ja ne kazem da sam upio svo znanje univerzuma i da znam sve.Naprotiv.Ja pricam samo ono sto znam.Nisam ja rekao da devojka nema pojma i da ja znam vise nego sto ce ona ikada znati.Ona je sama pokazala da se slabo razume u tu materiju pricajuci svakave gluposti.Takodje je pokazala svoju nezrelost nazvavsi me budalom bez ikakvog razloga.
Pokusajte malo da cenite tudj savet i tudje misljenje,nije na odmet...cak i da znam manje od vas...
sad ste me natjerali da se zamislim..i sjetila sam se nekih ruznih primjera vezanih za "magiju",necu ih sad navoditi jer je bash spokey...ali ja i dalje nevidim nista u lose u ovako nekim laksim gatanjima(mislim ono da se sjecem..stvarno nepada mi napamet!)ali ajde neka me neko nauci da gleda u solju neke osnovne stvarcice i znakove...ali neko ko stvarno zna....

E

EX3M

Gost
CAO FOOL MOON ,ZAINTRIGIRAO ME JE TVOJ TOPIC,AJDE VOLELA BIH VISE DA PRICAMO O TOME AKO SI RASPOLOZENA I SLOBODNA PSOTO VERUJEM DA IMAS VEC DOSTA "POSLA" OKO DRUGIH LJUDI SA FORUMA!AKO NE STIGNES MOZEMO I POSLE NOVE GODINE ,VELIKI POZDRAV PA SE CUJEMO AKO IMAS VREMENA!
EXTREME_TINA@YAHOO.COM

M

moja_tuga

Gost
Full moon:
Caos svima! :D Znam da mnogi od vas veruju u horoskop,zvezde kao i gatanje.Ja znam dosta dobrih gatanja i vradzbina(nemojte misliti da sam vestica,ovako sam inace cool osoba) :o :lol: :)
Svima onima kojima treba pomoc oko ljubavnih problema i koji zele da saznaju neka gatanja neka se mi napisu poruku na ovu temu i ja cu im odgovoriti 100000000000 % :P
Moze da se dogovorimo nesto?Moj e-mail je minatijanic@yahoo.com i ti mi se javi jer bih volela da mi obavis neka gatanje jer me zanima.MOLIM TE JAVI SE!!!!!!!!Stvarno bi mi znacilo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.