Gasenje drustvenih mreza i kontrolisanje vesti?

sve je to poznato, mene je strah šta ako dođemo u situaciju da ne primamo plate,
još smo daleko od toga, ali neki već ostaju bez posla ako je verovati informacijama,
nemaju svi rezerve ne znam kakve pa će se i to potrošiti u nekom trenutku, što duže
traje zaraza ekonomija sve više strada, bez obrta novca nema ni prihoda državi u budžet,
samim tim prestaće i socijalna davanja najugroženijima, šta će ti ljudi da rade kako da prežive,
ovo nije rat pa da se pokrenu javni radovi kako bi zaposlili najsiromašnije i one koji ostanu bez
posla silom prilika, nisam ekonomista ni neki stručnjak ali situacija je zabrinjavajuća
 
ситуација је забрињавајућа од кад имамо политичаре издајнике
ти би требало да знаш ко их финансира.. да би могао претпоставити шта ће радити - а не не!
буквално су ту да ти раде шта хоће и то ће и покушати ускоро.
надам се да ће се народ пробудитио на време!
 
Obavezno, ili pogasiti, ili na bilo koji nacin usutkati medije, hoce narod pomre od straha... prije virusa,
juce sam majku jedva spasila, pritisak preko dvjesta, secer preko 30, pet dana prica o sahrani, sve sto cuje na TV shvati pogresno...
U hitnoj su je nakljukali bensedinima, jutros je opet pocela o smrti i sahrani... tezak je srcani bolesnik i najmanji stres moze da je ubije...
Nije jedina...
Devojcica vristi, neda sestri na posao da ne umre tamo..
Znate sve sta se desava, ne trebam nabrajati..
Sa ovim vanrednim situacijama su samo povecali tenzije...

Dakle, ja sam za to, ne samo da se ucutkaju mediji, nego i ljudi....

Bice para i plata, ajte da se sacuvaju zive glave, barem one koje bi mogle biti kolateralna steta...

Ko boga vas molim...
 
Obavezno, ili pogasiti, ili na bilo koji nacin usutkati medije, hoce narod pomre od straha... prije virusa,
juce sam majku jedva spasila, pritisak preko dvjesta, secer preko 30, pet dana prica o sahrani, sve sto cuje na TV shvati pogresno...
силују народ - и силоваће га док се не побуни.
ако се не побуните биће још горе!
са увођењем ванредног стања буквално могу да вам дођу на праг са милицијом и да вас присилно вакцинишу!
 

Back
Top