Quantcast

Gamers Quiz

Ć

Ćale

Gost
AKo Kosan_Punk ne postavi pitanje do sutra ujutru,pitanje moze postaviti bilo ko.

I da ispunimo zelju nasem Grimu,molim vas da pitanje ne bude vezano za "neka imena"!

Poz.

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
evo, vec je jutro, mozda sam malo poranio, al da ipak postavim pitanje. u kojoj igri glavni likovi da bi napredovali kroz nivoe moraju s vremena na vrijeme da koriste minijaturno vozilo na daljinsko upravljanje koje moze da se zavuce u rupe koje su male da bi se glavni likovi u njih zavukli.
mislim da googlovanje u ovom slucaju nece pomoci, ako ne bude niko znao, otkricu ja da ne stopiram temu bzv.

Ć

Ćale

Gost
Trenutno odgovaramo na labovo pitanje..dakle :

U kojoj igri glavni likovi da bi napredovali kroz nivoe moraju s vremena na vrijeme da koriste minijaturno vozilo na daljinsko upravljanje koje moze da se zavuce u rupe koje su male da bi se glavni likovi u njih zavukli.

Pandemonijum je dao odgovor,cekamo da labo potvrdi da je tacan!

@Pandemonijum,ukoliko si siguran da si tacno odgovorio,postavi sledece pitanje!

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
e, sad ne znam da li mu se moze priznati odgovor, jer ja nisam mislio na tu igricu, ali ako i u njoj ima tako nesto onda je vjerovatno u pravu. evo reci cu na sta sam mislio, da nesmarm-project eden. nek postavi pitanje.

Kosan_Punk

Obećava
Poruka
78
Postoje milion takvih igri sa tom vrstom zagonetke,mada postoji jedna posebna avantura koja se vrti oko zvuka(mislim da metronome jos nije izasla,pa mislim da se ne broji),a ta stara igra je Loom

Znaci ili Loom,ili jedna od milion igara sa tom zagonetkom(skoro sve avanture i neke RPG-ovi imaju takve zagonetke)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.