Гадафи изнервирао италијанске политичаре

Zalosni je sto pojedini ljudi u Srbiji koji imaju problema sa mentalnim sklopom svakog drzavnika i svaku drzavu koja pokaze simpatije i naklonost prema napacenoj Srbiji obaspu sa najgorim uvredama da se prosto coveku smuci pocevsi od Rusije pa sve do Libije.

Na kraju cemo ostati sasvim sami.





LIBIJA: KOSOVO POD PROTEKTO...


sre
22.apr 2009.

Libija je u svom podnesku Međunarodnom sudu pravde (MSP), koji treba da odluči o legalnosti samoproglašenja Kosova, navela da bi najpravednije bilo da se Kosovo stavi pod protektorat Srbije.
 
Poslednja izmena:
image.jpg


Svita od 300 ljudi

Gadafi je i ovog puta ostao dosledan sebi i svojim navikama. I prilikom
ove zvanične posete nekoj državi, uz njega je bila i njegova svita od 300 ljudi.
Italijanima je najviše pažnje privuklo šezdesetak pripadnica njegovog ličnog
obezbeđenja s crvenim beretkama,
koju su u Rimu odmah prozvali
pretorijankama, po carskoj straži u drevnom Rimu.

..:mrgreen:..kad porastem, bicu Gadafi..
 
Slažem se sa onima koji kažu da je Gadafi diktaror i bolesnik... ima nekih sličnosti i sa italijanskim premijerom, nije da nije. I taj pada na mlado meso i večnu mladost i život :roll:

Pa da počnemo da nabrajamo redom i naše politikante koji koriste svoju SKORO nastalu "slavu" i " često ih viđaju sa devojkama " kada smo već kod tračeva , aaa?:per::lol:

Gadafi je bar legalni i legitimno izabran Predsednik koji je na čelu SVOJE države i SVOG naroda toliko godina , za razliku od naših poslednjih nekoliko preCednika , a poreklom stranih državljana , primera crnogoraca , *********a , svejedno, pa ministara, hrvata , pa isto *********a i da ih sve ne nabrajamo, a koji ne samo da se okružuju "mladim mesom" već da ima pravde i države , kao što je nema ovde , i krivično bi odgovarali za svoja neDela:roll:
To vi njemu držali sveću pa znate na kakvo "meso pada" i koji normalan čovek ne voli da bude okružen lepotom i mladošću ako mu se može , a uz to je Predsednik jedne države, svoje države gde strani faktor NEMA nikakve uticaje...baš nikakve ?:lol:

p.s. Iz prve ruke , grozi se spoMzoruša i ne odobrava brakove lovarnijih staraca sa takvima ( zna se za šta takve služe - za zabavu samo) , kao što se u njegovoj zemlji iste nazivaju pravim imenom - prostitutke što i jesu ...ko god trguje svojim telom i mladošću , bavi se najklasičnijom prostitucijom i to treba nazivati pravim imenom , a ne im tepati kao ovde...da se ne uvrede...:roll: Pa ako im je prostitucija uvredljiva neka se ne bave time.:roll: Čuj naziva : spoMzoruša...svašta:roll:
 
Zalosni je sto pojedini ljudi u Srbiji koji imaju problema sa mentalnim sklopom svakog drzavnika i svaku drzavu koja pokaze simpatije i naklonost prema napacenoj Srbiji obaspu sa najgorim uvredama da se prosto coveku smuci pocevsi od Rusije pa sve do Libije.

Nakraju cemo ostati sasvim sami.





LIBIJA: KOSOVO POD PROTEKTO...


sre
22.apr 2009.

Libija je u svom podnesku Međunarodnom sudu pravde (MSP), koji treba da odluči o legalnosti samoproglašenja Kosova, navela da bi najpravednije bilo da se Kosovo stavi pod protektorat Srbije.

Sve je moguce u Libiji , Cavez dekretom zabranio distribuciju Cole Zero, Putin itd..

Kosovo nije vise u Srbiji itd,itd,,,
 
Sve je moguce u Libiji , Cavez dekretom zabranio distribuciju Cole Zero, Putin itd..

Kosovo nije vise u Srbiji itd,itd,,,

Će tebi Gadafi da kaže 'de je Kosovo i da li je u Srbiji, samo da te nagazi negde neko od njegovih:per::lol:

Eeee, da je Srbiji neko i upola k'o Gadafi, drugu bi vi pesmu pevali, al' eto...kad smo jadni spali na ovo što imamo pa se i takvi k'o ti osilili:roll:

A gde je Kosovo ako ne u Srbiji , kada smo već kod toga ?:)
 
Sve je moguce u Libiji , Cavez dekretom zabranio distribuciju Cole Zero, Putin itd..

Kosovo nije vise u Srbiji itd,itd,,,

He, kao i u Americi, pokusali da proguraju rezoluciju o Kosovu u SB OUN pa kad su videli da ce svet da ih odjebe krenuli sa pojedinacnim priznavanjem.

Za tvoju informaciju Kosovo i Metohija su u Srbiji.
 
WTF!!!!!!!!

Evropa je prepuna kriminalnih zakona prema muskarcima . :hahaha:

Zene nemaju prava da same odluce da li ce se udati ili razvesti!?:eek:

Koliko znam zene ni slobodno ne odlucuju o njihovom prisustvu u skupstini nego po zakonu mora da bude napr. 30% zena......:think:.....ovo ne smeta,jel :mrgreen:
Pa i Gadafi je namazan,ne priča baš sve ono što misli.:)
 
gospodo, jel neko zna kako je gadafi i kada dosao na vlast, sta je tom prilikom promenjeno u drzavi tj koje su promene nastale i kakve su posledice

ne bi lose bilo da neko napise, ovako je malo amerikanizirana slika o gadafiju i naravno nepotpuna

Ja sam radila i zivela u okviru njegove Rezidencije 2 godine i ako procitas moje postove na ovoj temi , mozda i nadjes nesto od toga sto te interesuje >;) Evo za pocetak da se samocitiram sa prethodne strane >

.............

Da , a ta njegova razrušena Rezidencija je ograđena i ne sme da se popravlja , a služi kao spomenik , odnosno čuva se kao podsetnik na to bombardovanje od strane Amerikanaca '85.god i koja god svetska delegacija , a bogme i značajniji pojedinac dođe u Libiju , prvo što mu se pokaže i što obiđe je baš ta polusrušena, bombardovana Rezidencija , gde je tom prilikom i poginula devojčica od 3 godine koju je Gadafi bio usvojio...inače ćerka njegovog visokog oficira koji je sve sa ženom-suprugom poginuo u Čadu

Još jedan podatak , Gadafi je bio najmlađi predsednik koji je imao samo 26 godina kada je srušio režim kralja Idriza , 1945 je godište ( ili '44. , pišem napamet ono što znam- radila sam u njegovoj Rezidenciji 2 godine ispred države Jugoslavije tadašnje), što znači da celokupnu porodicu i dobro poznajem , budući da smo se "družili" toliko vremenaI nije pohađao Akademiju u Beogradu , nego vazduhoplovnu u Sarajevu , što je tada bilo svejedno jer je sve u okviru nekadašnje JNA

Izuzetno pametan i obrazovan čovek , a ovi što ga nipodaštavaju mogu samo da mu zavide, a i meni ...čak ni da mu pljunu pod prozor ne mogu jer biti u njegovoj blizini je svakome velika čast i to ne može svako mrtvo puvalo , već tek izabrani pojedinci...da ne kažem odlikaši :lol:
 
@SANDRINAbg

ma ja znam, vidim da i ti znas, iz prve ruke, al mnogo njih ovde ne zna i nekriticki zauzima proeuusa stavove, bez potrebe cak

A to nemoj da te zabrinjava svaki drzavnik koji je iskazao simpatije prema Srbiji tzv.demokrate i proeuropljani su brze bolje poceli sa vredjanjem istog , tako da cemo na kraju svi zbog njih ziveti u iluzijama boljeg zivota u EU i NATO, ne shvatajuci da zive u XXI veku i da je od ove godine Kina izbila na prvo mesto kao ekonomska sila, a Rusija prva energetska sila i vlast umesto da iskoristi simpatije te dve sile oni zaglupljuju narod o EU i NATO, a jos malo bicemo duzni ko Hrvatska !
 
Poslednja izmena:

Back
Top