FX5700 ultra VS R9600XT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Definitivno 5700,jer pomenuti model atija hoce cesto da bira ploce kada se radi o AMD,kada se radi o intelu uglavnom nepravi probleme .
9600xt je malo bolja kartica od FX5700(razlika se ne primecuje vidi se samo u bencmarcima).
Sve u svemu moj savet ti je da uzmes fx 5700.
 
Ne pravim se pametan,a verovato znam vise od tebe.
Samo hocu decku da napomenem kakva sam ja iskustva imao sa ati 9600xt .
A hoce da prave problema pogotovu ako je via chipset,manifestuje se tako sto baci sliku svaki treci cetvrti put,izlece iz igrica itd...
A ne govorim samo o mojim iskustvima sa pomenutom karticom.
I mrzim ljude koji prozivaju po netu bez ikakvog osnova za tako nesto!!!!
 
hahahahah
Pochecu da brishem postove ovakvog karakter-a, majke mi....

Slushaj pametnjakovicu, ovim si dokazao da veze s vezom nemash...Ko kaze da ATi pravi takve probleme, ochigledno nema pojma....Bolje nemoj da postujesh, smejace ti se neko...
 
Stvarno ne govorim napamet,recimo da dnevno sklopim oko 4 racunara,i servisiram 2,3.
Govorim samo o ati 9600xt(asus) sa svim ostalim ati karticama nisam imao nikakve probleme.
Ne mora da znaci da ce svaki 9600xt praviti probleme.
Mozda nisi samo imao vise iskustva sa 9600xt.
Ali dobro ne vredi da se vise raspravljamo,decko je vec verovatno kupio grafiku.
 
Svaka cast ali ipak mislim da malo preterujes.
Verovatno imas radnike pa zato i nemas toliko iskustva :)
Mozda se nakupi toliko sa servisom,naravno bilo je dana kada smo sklapali i po 10-tak(pred novu godinu)verovatno ti 20-tak.

Pozdrav
.
 
Imam radnike naravno, ali se ovim poslom zaista bavim dugo...Oni koji me znaju sa ovog foruma, znaju i koliko znam i kako radim, a i btw, sve testove koje radim, radim sam, bash iz razloga da bih ja znao, ne da bi uzeo pare na tome...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top