Fudbalski kviz

Niko ne zna?

U pitanju je Gi Ru(Guy Roux). Trenirao je Okser 44 godine, od 1961. do 2005, i apsolutni je rekorder po broju utakmica u francuskoj ligi.

Kada sam ovo procitao, morao sam malo da guglam. Zanimljivo je to da je pre toga 10 godina igrao za Okser, znaci citavu karijeru je proveo u jednom klubu, svaka mu cast.:ok:

- - - - - - - - - -

Pojma nemam. Iskreno nisam nikada pratio Francusku ligu nesto posebno. Cak i sada kada je PSG u centru paznje pa mi nije zanimljiva njihova liga.

Ja pratim samo Ibrahimoviceve izjave :mrgreen:


- - - - - - - - - -

Nina svida mi se kako si interesanta na ovj temi, bez zeza, samo se ja nadam bez google da mozgujemo

ok, aj da vidimo ko je u bundesligi na pregovore o ugovoru doveo frizera, igrao je u najbolje lige evrope

Nesto sumnjam da ce neko ovo da pogodi, daj neku pomoc. :)
 
Nije me bilo ovih dana ali sada evo novog pitanjceta..:lol:

mislim da nije tesko


Koji tim drzi najduzi niz bez poraza u Ligi Sampiona i koji tim im je okoncao niz od 25 utakmica bez poraza?
 
Kada sam ovo procitao, morao sam malo da guglam. Zanimljivo je to da je pre toga 10 godina igrao za Okser, znaci citavu karijeru je proveo u jednom klubu, svaka mu cast.:ok:

- - - - - - - - - -

Ja pratim samo Ibrahimoviceve izjave :mrgreen:
Nesto sumnjam da ce neko ovo da pogodi, daj neku pomoc. :)

ne vidim video, jer to kad reko da je bog :lol:

nije poreklom pravi nemac

- - - - - - - - - -

Nije me bilo ovih dana ali sada evo novog pitanjceta..:lol:

mislim da nije tesko

Koji tim drzi najduzi niz bez poraza u Ligi Sampiona i koji tim im je okoncao niz od 25 utakmica bez poraza?

bajern? osecaj mi kaze MANU
 
Real ili Juve. Ko je prekinuo niz ne znam.

nene-1.gif



Mancester Junajtedu,seriju je prekinula Barselona u finalu 2009-e godine...
 
ne vidim video, jer to kad reko da je bog :lol:

nije poreklom pravi nemac

Nije to, ovo je nesto novije. Izmedju ostalog, prozivao je nekog novinara da mu sef ima nizak budzet pa da on mora da radi i kao novinar i kao kamerman :mrgreen:

Da nije Podolski :think:

- - - - - - - - - -

Шириш пропаганду са другог форума са тим копираним питањима :mrgreen:

Ne mozes da kacis linkove ka drugim forumimam. ;)

Hajde ti smisli neko originalno pitanje. :ok:
 
Имам проблема са памћењем свих правила, још сам заглавио на одјелу са забрањеним именима и угроженим врстама

images


Ево једно, играч са највише одиграних полуфинала СП ?
 
Имам проблема са памћењем свих правила, још сам заглавио на одјелу са забрањеним именима и угроженим врстама

Ево једно, играч са највише одиграних полуфинала СП ?

garant neki italijan a mozda i argentinac :lol:

- - - - - - - - - -

Miroslav Klose.

nije poreklom poljak
 

Back
Top