Fudbalske Sudije

Cale mog druga je (ili bio,ne znam dal jos sudi) sudija u reginalnoj ligi...
Kad nam je covek pricao sta je doziveo,prosto nisam mogo da verujem!!!
Npr. covek je lezao u kukurznom polju jedno 4 sata i cekao da padne noc...
Nadam se da i ti nisi sudio u nekoj slicnoj ligi...
 
Na zalost jesam . Sudio sam I i II opstinsku ligu u Kraljevu . Ma sta sam sve doziveo to je strasno , ali nikad nisam popio batine za razliku od nekih :-( ! Ali ima to i svojih pozitivnih stana . Druzenje je extra i vodili su nas na razne ruckove i vecere pre i polse utakmica , ali ako izgube ... Ma bilo je svega i svacega , al sve u svemu meni se svidelo :-D !
 
Nadam se :D , al jos se nijedan sudija nije javio , a voleo bih da cujem jos neke dozivljaje sa sudjenja , narucito ako ih ima iz Bg-a , posto planiram da se uclanimm ovde u savez . Jel ovde za*ebano da se sudi , jel ima dovoljno sudija i utakmica ... :?:
 
E bila je ona emisija na B92 pre neki mesec... zaboravio sam kako se zove.. gde ona dvojca prave emisiju o fudbalskim sudijama koji sude nizerazredne lige... pa kako su napali nekog sudija i na terenu i u svlacionici... emisija je bila extra...!
 
Ima fudbalskih sudija........Pozdrav iz Loznice.
Ma samo ti sudi ako imas ambicije jos ako si mlad daleko ces da doguras.Pravi izbor ti je da sudis u Beogradu ako imalo imas talenta docices do Super lige.Mnogo lakse se prolazi ako si u Beogradu.
 
svaka ti cast!
mora da imas mud. ili se extra isplati?

pa ja sam licno bio na 10-ak nizerazrednih tekmi gde je sudija tucen do besvesti,

na jednoj je bio pretucen i jos poliven PP aparatom,u zelezniku je udaran lopatom..
a u sremcici je skoro vesan za neki kanap od zastave, i da nisu dosli panduri..
a tek na vozdovcu kad su gostujuci igraci isutirali sudiju,pa posle svi uskocili(i ja :roll: ), pa izudarali njih i ceo cirkus je trajao pola sata,...ali tekma je nastavljena :shock:
glavni sudija na urgentnom i jedan gostujuci igrac...
pomocni je sudio,a jedan navijac je bio pomocni sudija :shock:
to je bila najludja tekma na kojoj sam bio,
a u ''sportu'' izasli samo strelci u fer igri :shock:
 

Back
Top