Frka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Iako se blizi kraj leta meni je cak i ispod pantalona imperativ glatka koza, a verujem i vama. Medjutim, ja tek sad treba da odem na svoju prvu kompletnu depilaciju tela (do sada je za sve tu bio "Veet", ali sam shvatila (dugo mi je trebalo) da mi je najbolje resenje (i estetski i finansijski) jedna mesecna poseta kozmeticarki.

Zanimaju me vasa iskustva-kako to izgleda, koliko boli i sta savetujete kao preventivu-mazanje nekog losiona, neka tableta protiv bolova mozda? Posebno me plasi brazilska depilacija. I da li se kod brazilke bukvalo cela intimna zona izdepilira?

Znam da je bila tema "Brazilka", ali ovo je nesto drugo.

Hvala vam unapred :heart:
 
Iako se blizi kraj leta meni je cak i ispod pantalona imperativ glatka koza, a verujem i vama. Medjutim, ja tek sad treba da odem na svoju prvu kompletnu depilaciju tela (do sada je za sve tu bio "Veet", ali sam shvatila (dugo mi je trebalo) da mi je najbolje resenje (i estetski i finansijski) jedna mesecna poseta kozmeticarki.

Zanimaju me vasa iskustva-kako to izgleda, koliko boli i sta savetujete kao preventivu-mazanje nekog losiona, neka tableta protiv bolova mozda? Posebno me plasi brazilska depilacija. I da li se kod brazilke bukvalo cela intimna zona izdepilira?

Znam da je bila tema "Brazilka", ali ovo je nesto drugo.

Hvala vam unapred :heart:

Наравно да је и нама то императив, шта би друго било?! :manikir:

Сигурно је непријатно кад је неко толико длакав да мора цело тело да депилира....:confused:
Претпостављам каква је то фрка....:confused:
Држи се! :D
 
ok, znam koliko su netraženi saveti kretenska stvar
ali gledam te kako se mučiš sa tim alternativnim ispoljavanjima svoje seksualnosti
znaš na šta mislim...
striptiz, naslovnica ženskog časopisa, romantična iznenađenja, evo ga sad i depilacija pišice i ostalog
a znaš.. problem ostaje nerešen... meni to baš bode oči, poslednje dve-tri teme sam iskulirala, al sad mi nekako već čudno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top