Quantcast

FRIZBI i BUMERANG

citizen Boris

Početnik
Poruka
15
Zna li neko gde mogu da nabavim kvalitetan drveni bumerang? Plasticnih ima tu i tamo ali nije isto bacati drveni i plasticni. A neki kvalitetan frizbi? Recimo sa malim "spojlerima" i rupama, koji moze bar fudbalski teren da preleti. Ovi obicni lete nekoliko desetina a i to varira od 30 do 60m...

Summer_

Početnik
Poruka
13
Jedino mesto gde mozes da kupis frizbi jeste radnja "Snajper" koja se nalazi na putu od Zelenog venca ka Terazijama. Tamo imas i frizbije i bumerange, mada za bumerang nisam bas siguran da imaju taj kakav ti trazis...mozda moze da se naruci.

Summer_

Početnik
Poruka
13
Jesi li se snasao za bumerang??? Ja bacam frizbi i napredujem bas dobro, a sve sam naucio sa youtube-a.... :))) ali neke stvari jednostavno neko mora da ti kaze, da vidi gde gresis i da ti pokaze. Meni stvarno nema ko da pokaze, jer u mom gradu osim mene i mog druga niko ne baca frizbi :)))

Summer_

Početnik
Poruka
13
Koji frizbi ti bacas? Koliko si najdalje uspeo da bacis? Moj licni rekord je 70 metara, ali misilm da cu kroz mesec dana moci da idem preko 80 metara, jer bas dobro napredujem.....vezba se... Svaki dan baci po stotinak puta frizbi, i za par meseci bices onako prosecni bacac. Imas vise tehnika, ali najdalja je ona pocetnicka, naravno ne tom tehnikom. Pozdrav.

milevolidisko

Početnik
Poruka
4
Jeste da je tema stara ali interesuje me Summer da li si nasao na kraju bumerang? I ja bih hteo da kupim ali koliko sam trazio nema nigde po gradu. Pitao sam u Snajperu oni nemaju uputili me na Tref sport pa ni oni nemaju niti znaju gde ima, a i na netu nema nista (osim naravno stranih sajtova).
Da li neko zna nabavlja li tu robu neko u Srbiji uopste???

Error

Veoma poznat
Poruka
10.339
Jeste da je tema stara ali interesuje me Summer da li si nasao na kraju bumerang? I ja bih hteo da kupim ali koliko sam trazio nema nigde po gradu. Pitao sam u Snajperu oni nemaju uputili me na Tref sport pa ni oni nemaju niti znaju gde ima, a i na netu nema nista (osim naravno stranih sajtova).
Da li neko zna nabavlja li tu robu neko u Srbiji uopste???
Drveni bumerang sam ja videla u dečijoj radnji Turbo Limač (Immo centar, Zira, Nušićeva), kad sam kupovala frizbi. Pitaj i u Đak-u, nekad su imali, sad ne znam.

milevolidisko

Početnik
Poruka
4
Drveni bumerang sam ja videla u dečijoj radnji Turbo Limač (Immo centar, Zira, Nušićeva), kad sam kupovala frizbi. Pitaj i u Đak-u, nekad su imali, sad ne znam.
E hvala ti Gagiguja ali mislim da su u turbolimaču uglavnom igračke za decu.
Nego u Đak-u sam već pitao ali ni oni nemaju pojma šta gde kako...
kao da tražim svemirski dezintegrator a ne običnu drvenu napravu...

milevolidisko

Početnik
Poruka
4
E našao sam Bumerang u Turbolimaču u Nušićevoj i košta oko 300 din, štaviše veliki je, ali je takođe samo dečija gumena igračka koju ne možeš da baciš ni 10m (sav se izvitoperi i leti ko kanap) Tako da turbolimač otpada...

markommm

Početnik
Poruka
5
pozdrav svima... ako neko još uvek želi drvene bumerange neka me kontaktira, pravim ih za sada dosta solidno, mada se mučim već godinu dana da se usavršim... par modela su mi za sada super, postaviću i snimke na youtube-u pa možete tamo da vidite kako rade...