Freebiking

Vril

Primećen član
Poruka
514
Zdravo svima:

evo zelim da pitam zainteresovane ljubitelje biciklizma i prirode, da li je neko zainteresovan za put Beograd - Novi Sad?

Sve sto nam je potrebno jeste bicikl, hrana, pice, mnogo volje i kondicija.

Ima li zainteresovanih?
 
Pa ti sto govoris o brzim prevoznim sredstvima... mislim razumem ovo brzo vreme i sve, ali ne vozis bicikl samo zbog prevoza, nego samim tim sto si na biciklu i kreces se od tacke A do tacke B, a

1. aktiviras sebe
2. uzivas u prirodi
3. stignes gde si krenuo

mnogo smo se otudjili od prirode, i pored planinarenja i slicnog, voznja bicikla po Fruskoj Gori.... sumama, pored reka/jezera, lepo motivise da nastavljamo s voznjom.

Ja sam lepo pitao da li neko hoce. Znaci ne pitam da li je bolje kolima.

Ako neko voli voznju,a obisao je ceo grad, nek se javi.

pozzic ko vozzic :D
 
Što kaže neko kad otopli...Hladno brate.

MuSKARCI KOJI IMAJU MUSKE NIVOE TESTOSTERONA I DEBLJU TVRDU KOZU NE OSECAJU ZIMU!

Sal kapa, rukavice i pravac na trcanje po snegu nema nista bolje!
Em telo trosi masti da bi se trcalo em trosi masti da bi od njih podiglo temperaturu tela i ugrejalo ga malo od zime.....

Evo kako to rade muskraci sa muskim sekundarnim sekusalnim karakteristikama i normalnim nivoom testosterona
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jesi gledao Bigger Stronger Faster i deo koji se odnosi na Rokija? :) U filmu prikazuju Ruse kao negativce, Ivan Drago koristi AAS a Rocky trenira u prirodi i tako ulazi u formu za meč... :D A van filma, naravno, obojica koristili AAS. :D :D Samo još jedan pokušaj Amera da prikažu sebe kao pozitivce i fer plej naciju. :D

Evo tog konkretnog dela, mada bi bilo lepo odgledati ceo film

(deo o Rokiju počinje od drugog minuta).
 
Poslednja izmena:
Jesi gledao Bigger Stronger Faster i deo koji se odnosi na Rokija? :) U filmu prikazuju Ruse kao negativce, Ivan Drago koristi AAS a Rocky trenira u prirodi i tako ulazi u formu za meč... :D A van filma, naravno, obojica koristili AAS. :D :D Samo još jedan pokušaj Amera da prikažu sebe kao pozitivce i fer plej naciju. :D

Evo tog konkretnog dela, mada bi bilo lepo odgledati ceo film

(deo o Rokiju počinje od drugog minuta).


Da da da....Jeste brate u pravu si...Koliko samo znam likova koji se tripuju da budu kao Roki i on im je uzor za sklekove trcanje boks zgibove i tripovanja po prirodi, i tu nesto stalno palamude "Ja ne zelim da idem u teretanu i da pijem onu hemiju (suplemente) ja brate kao Roki - sklekovi na jednoj ruci (nebuloza) trcanje, udaranje u vrecu, zgibovi, ma to je mama, pogledaj ROkija i Stalonea, ja zelim tako da izgledam a ne kao Svarceneger.....HAHAHAH A taj isto Stalone - ROKI uzima steroide, i ide u teretanu i dize kao bodibilder hahahha JOS JAVNO COVEK PRIZNAO DA JE UZIMAO STEROIDE ZA SVAKI FILM SKORO A POSEBNO ZA UHVATI KARTERA.....
 
Kad bi "običan" čovek bio svestan da se steroidi koriste u svakom sportu i da je dobar deo Holivuda na GH, pao bi na dupe. :D Problem je što se steroidi povezuju samo sa mišićavošću(jer je tu najočiglednije), a ne sa mnogim drugim performansama na koje AAS utiču i zašta se koriste. Ko bi rekao da šahisti ili takmičari u streljaštvu koriste AAS. :D Ma, jok, AAS je samo u bb i biciklizmu. :D :D Živećemo u čarobnom svetu iluzija do kraja života. :D Ajd da ne idem više u off. :)
 

Back
Top