Francuz pitao Hrvate koju državu najviše mrze

A kojim to kriterijem prosuđuješ jesam li Srbin? Zato jer živim u RH a živ sam, pa automatski nisam Srbin? I zašto sam ti ja bitan, baš voliš pričati o meni?
Небитан си, него одговорио си на моју тему просеравањем како Срби нису малтретирани од многих Хрвата у Хрватској. Не постаје се Србин рођењем него делима, ти подржаваш геноцидног манијака Туђмана и његов над Србима. Хрватска слави Олују геноцид над Србима и као шатро већина Хрвата нису против Срба.
 
Небитан си, него одговорио си на моју тему просеравањем како Срби нису малтретирани од многих Хрвата у Хрватској. Не постаје се Србин рођењем него делима, ти подржаваш геноцидног манијака Туђмана и његов над Србима. Хрватска слави Олују геноцид над Србима и као шатро већина Хрвата нису против Срба.
A šta treba raditi da budem Srbin, kakva su to djela? Zašto ti navodno jesi a ja nisam
 
A šta treba raditi da budem Srbin, kakva su to djela? Zašto ti navodno jesi a ja nisam
Ти ниси бољи од Туђмана и осталих Хрвата који подржавају геноцид над Србима. 0% си Србин. Не може неко који је као усташа бити Србин. Смешан ваш председник који се фолира да је против усташа а води усташку политику, његов говор у Јасеновцу као да је Туђман.
 
Ти ниси бољи од Туђмана и осталих Хрвата који подржавају геноцид над Србима. 0% си Србин. Не може неко који је као усташа бити Србин.
Ti mi baš djeluješ kao ustaša. Da si slučajno rođen 100km zapadnije, sad bi se učlanio u stranku Keleminca.
Jer ne postaje se Srbinom po rođenju nego djelima.
Po čemu ja mogu biti ustaša ako minje svejedno jel neko Hrvat, Srbin ili Poljak?
 
Ti mi baš djeluješ kao ustaša. Da si slučajno rođen 100km zapadnije, sad bi se učlanio u stranku Keleminca.
Jer ne postaje se Srbinom po rođenju nego djelima.
Како год окренеш ти си доказао да си као Туђман. Ваш председник је типичан пример Хрвата, фолира се као да је против усташа, док у Јасеновцу држи усташки говор као да је Туђман. Ја никад нисам нити ћу бити као ти.
 
Како год окренеш ти си доказао да си као Туђман. Ваш председник је типичан пример Хрвата, фолира се као да је против усташа, док у Јасеновцу држи усташки говор као да је Туђман. Ја никад нисам нити ћу бити као ти, продана душа.
Milanović držao ustaški govor u Jasenovcu?
Šta je rekao?
 
Milanović držao ustaški govor u Jasenovcu?
Šta je rekao?
Ево ти:
Милановић је, након одавања почасти убијенима у Јасеновцу, рекао да су „Срби пружали отпор због чега су били третирани као непријатељи”
https://www.politika.rs/scc/clanak/477607/Zbunjujuce-izjave-Milanovica-u-Jasenovcu
Како Хрвати дочекали нацисте:
bgq1iqzscjc61.jpg
 
A generalno je teško za Hrvate, Srbe i Muslimane da se istinski mrze kada pričaju istim jezikom, slušaju istu muziku, gledaju iste filmove, imaju isti smisao za humor itd.

Mnogo lakše možeš mrzeti recimo Šiptara sa kojim nemaš ništa zajedničko osim da dišete na usta i prdite na dupe (mada i to je upitno kod njih...)
Нетачно. Погледај коментаре на Klix.ba - есенција мржње.
 
Pomalo bezveze postavljeno pitanje. Trebalo je koja ti se država najmanje svidja.
I većina je odgovorila ,što mi se svidja , iz svog nekog ugla ,gde im je bilo najgore.
Da li turistički(isto Egipat imam loše iskustvo), da li su tamo radili (nema bakšiša) i slično. Ili uopšteno politički (amerika svima
naredjuje i fol demokratija a ovamo istrebila indijance).
Stvarno svi super pričaju engleski, svaka čast.
E sad, koliko je namešten ovaj snimak teško je reći.
Montaža može svašta.
 
Komentari na klix.ba nisu relevantni, to su ljudi koji ne izlaze iz kuće a ima i botova

Sve u svemu ima i ustaša j balija i normalnih ljudi
Смешно да негираш чињенице. klix.ba је реални приказ како апсолутна већина потурица и Хрвата мисли.
 

Back
Top