Francuska kopa litijum a mi ispadosmo budale! Vučić se oglasio iz Norveške: Sve što smo mi trebali, oni rade

Znaci kad skinete sa vlasti Vucica ( a kad cete to zavisi samo od vas) i na vlasti budu gospon Cuta i njegovi pajtosi videcemo sta ce se desiti. Mogu da se kladim u 100 banki da ce i oni pokrenuti otvaranje rudnika litijuma koji ce imati prefix "ekoloski", a od vas zavisi, odnosno od vasih demonstracija na ulici da li ce ga i otvoriti. Jer, istorija nas uci da su svi nasi opozicionari kad su poceli da jasu vlast okrenuli curak.
 
Znaci kad skinete sa vlasti Vucica ( a kad cete to zavisi samo od vas) i na vlasti budu gospon Cuta i njegovi pajtosi videcemo sta ce se desiti. Mogu da se kladim u 100 banki da ce i oni pokrenuti otvaranje rudnika litijuma koji ce imati prefix "ekoloski", a od vas zavisi, odnosno od vasih demonstracija na ulici da li ce ga i otvoriti. Jer, istorija nas uci da su svi nasi opozicionari kad su poceli da jasu vlast okrenuli curak.
Ako zamišljaš tako nešto a zaboravljaš dasu naprednjaci već 10 god na vlasti voljom naroda onda ni ti nisi baš mnogo bistar 🤔
 
Neka drugi kopaju..mi ne moramo
Tako je.
Neka drugi otvaraju fabrike, mi ne moramo.
Neka drugi imaju duplo veće prosečne plate od nas, mi ne moramo.

Prezivela je Srbija od Nemanjica do danas bez litijuma ..zivece i dalje
Preživeli smo mi i sankcije i bombardovanje ... i šta imamo od toga danas?
Jednu AP manje.

Bolje bi mu bilo da investira u poljoprivredu i stocarstvo nego sto kuka za litijumom
Slažem se, upravo se raspravlja o novim subvencijama za poljoprivrednike, izgleda da se i Vučko slaže.
Ali normalna država ne može da živi samo od poljoprivrede i stočarstva.
 
Ali normalna država ne može da živi samo od poljoprivrede i stočarstva.

Moze. Nesto neposredno, nesto posredno. Hrana je najvazniji resurs trenutno, i kako vreme prolazi, tek ce biti najvazniji.
Hrana i voda.
A mi to unistismo. Vode rasprodate, hrane sve manje, zagadjenje ogromno.

Srbija treba da ulaze samo u tri primarne delatnosti:
- poljoprivredu i stocarstvo
- turizam
- IT

Fabrike samo one koje bi podrzale poljoprivredu i turizam (jer zasto da uvozimo nesto treba za turizam ako sami mozemo da napravimo, i zasto da izvozimo sirovu hranu, ako je isplativije preradjenu), i to u domacem vlasnistvu.

E, tako bi bilo kad bi bilo koja vlast htela da napravi ekonomski jaku drzavu, a ne da je pljacka konstantno. :)

Tako da, nista od toga nema, samo pusti snovi ;)
 
Neka drugi kopaju..mi ne moramo
Prezivela je Srbija od Nemanjica do danas bez litijuma ..zivece i dalje
Bolje bi mu bilo da investira u poljoprivredu i stocarstvo nego sto kuka za litijumom
Litijum je mnogo profitabilniji

Vidiš kako ja Qatar postao imućan zahvaljujući rudnicima, a ne poljoprivredi
 
Litijum je mnogo profitabilniji

Vidiš kako ja Qatar postao imućan zahvaljujući rudnicima, a ne poljoprivredi
Док се не направи нормална управа, сваки паметан покушај индустрализације и копање руда по пе-есу нема никакве шансе... зато га ни не треба почињати

Да нема корупције у СРБ, живели би ми супер и од пољопривреде, ал мафија ко и обично, упропастила би и копање злата и дијаманата.
 
Док се не направи нормална управа, сваки паметан покушај индустрализације и копање руда по пе-есу нема никакве шансе... зато га ни не треба почињати

Да нема корупције у СРБ, живели би ми супер и од пољопривреде, ал мафија ко и обично, упропастила би и копање злата и дијаманата.
Pa da, ja pišem šta bi bilo povoljno za Srbiju, ali lično ne želim ništa povoljno za njih.

Zato GORE ĆUTA DOLE LITIJ

Gs up Hoes down
 
Pa da, ja pišem šta bi bilo povoljno za Srbiju, ali lično ne želim ništa povoljno za njih.

Zato GORE ĆUTA DOLE LITIJ

Gs up Hoes down
Наравно да је Ћута неповерљив...

Треба Србија сва своја богатства да користи, а не само пољопривреду... Ал док су управљачи комуњаре и нацоши у главу, то је пропаст у најави, не само еколошка...

Ето види како се вама жутима десио Тадић и Ђилас и погледај коју цену комуњарске алавости сад плаћамо Вучићем...
 

Back
Top