FPN- novinarstvo

Hvala na objasnjenjima, cini mi se da necu na pripreme, mislim da su one, iako mozda studentima pragmatican, zapravo sjajan nacin da fakultet zaradi koji dinar i radi se uglavnom o tome. A i daleko mi je fakultet, na drugom sam delu grada, a i na Filozofskom od ove godine mora da se ciste svi ispiti za budzet, tako da ce biti puno posla svakako.
Sneska, ja sam slicno pripremala prijemni za fil. i opusteno sam bila medju prvima na listi. Doduse, treba malo manje bodova nego za novinarstvo, a i osim fil. se polaze opsta inf., koja se ne sprema...

Jedva cekam da upisem (ako uspem, naravno), nadam se da su predavanja i vezbe zanimljiva i interaktivna, kao i na mom faksu... :D

P.S. ukoliko neko ipak ide na pripreme i pristao bi da mi da da iskopiram beleske sa istih, platicu mu, dog. za cenu. :D

P.P.S. nemojte pogresno shvatiti ovo sto sam napisala o pripremama. Znam da su slicne stvari hteli kod nas na Fil. fakultetu da rade, ali sam na parlamentu bila iskljucivo protiv toga. Imacemo velike troskove i kada podjemo u 1. godinu, knjige, a neki i samofinansiranje, tako da je ovo nepotrebno. Pritom, tek kad upises faks i polazes prve ispite, skapiras da pripremanje ova dva, tri premeta nije veliki posao.

Valjda mi se opustenost nece obiti o glavu...
 

Back
Top