Fotke (nekategorizovane fotke)

2004546843788291441_rs.jpg
 
@№1
Ja sam ti lepo napisala da ne mogu da ti pošaljm PP jer si tako podesio u profilu.

Ja sam kao moderator odreagovala na ono što si od mene tražio kada si primetio da te neko provocira. Georgejune je od mene dobio poprilično obiman PP u kome sam mu objasnila pravila ovog podforuma i zamolila ga da prestane sa provokacijama sada i ubuduće kako na tvoj račun tako i na račun bilo kog korisnika.
Rekla sam da me se ne tiče šta vas dvojica imate i da to rešavate na drugom mestu. Rekla sam da sam svesna toga da se ti sa ljudima kačiš na drugim podforumima ali da ovde ne praviš nikakve probleme i da neću dozvoliti da drugi ljudi dođu ovde i provociraju tebe ili bilo kog drugog zbog nekih stvari sa ostalih podforuma.
Sve što je bilo vezano za provokacije je obrisano. Sliku wc-a ne mogu da obrišem jer mogu samo da nagađam da je provokacija ali ne i da dokažem, jer će Georgijane tvrditi da je on želeo da okači sliku sa motivom koji je želeo da uslika. Tvoja poruka Georgejunu je obrisana da ne bi pokrenula dalju lavinu provokacija.

Ukoliko i dalje želiš da se ova tema kao tvoja autorska zaključa, ja ću to učiniti kao i brisanje tvojih fotografija sa takmičarske teme.
Iskreno, mislim da nema potrebe za tim, a mislim da će se i većina ljudi koji dolaze ovde složiti samonom. No, to je ipak tvoja odluka pa te molim još jednom da je preispitaš.

Iskreno, mislim da do svega ovog ne bi ni došlo da si ostavio mogućnost da ti se obratim preko PP. Ovako je ispalo da sam se ja blago ponela prema nekom ko je tebe provocirao a da si ti na kraju ispao neko ko je sankcionisan i čiji su postovi brisani. No tako nije bilo , veruj mi.

Ovo sad pišem svima:
Juče je dolazio Psohologue da provocira Divlju, danas je dolazio Georgejune da provocira №. I juče sam napisala i danas pišem takve stvari se neće tolerisati. Mene ne interesuje šta vi imate između sebe. Niko ovde neće dolaziti samo da bi provocirao. Ko god hoće da dođe i da kači fotografije i da se druži, da komentariše, da savetuje ili nešto nauči dobrodošao je. U suprotnom, ne mora ni da svraća.
Georgejune je rako da je razumeo ovo kao i Psohologue juče, tako da dobrodošli ste ali bez provociranja molim.

bug.gif
 

Back
Top