Fotke (nekategorizovane fotke)

...
@krv zapamti jedno, fotoaparat je fotoaparat, telefon je telefon mega pixeli nisu toliko bitni, koliko i velicina senzora i objektiv koji pise sliku.

:rotf:

ovo me po`setilo na Milojka Pantica(mislim da je on) , `..u fudbalu je vazno jedno, a to su dve stvari: red, rad i disciplina`

..a ja mislim da ni mega giga pikseli ni senzor velicine retrovizora ne pomazu ako neko nema oko, ruku, (srce bubreg pluca) za FOTOGRAFIJU
:bye:
 
2z9bok5.jpg
 
ja cu da procitam pravila, mada sam ih vec procitao, a ti bi mogao, ako imas vremena da procitas prvi post u ovoj temi pa tek onda da kritikujes ljude. hocu da kazem da je ovo tema o telefonima. evo citiraću ti prvi post ili barem deo njega koji bi trebalo da procitas i da se spustis malo na zemlju. pozdrav...

citiram:Ovaj...ajde ovde da kacimo fotke sa mobilnog,da vidimo kako ce to da izgleda,kako prave fotke razliciti mobilni,danju,nocu..i tako to..mozda i pomognemo nekome pri odabiru novog telefona
O.K je 3p dobra kamera na mobilnom,jer ne nosim uvek aparat (cigla),a xy puta sam hte nesto da fotkam,a cigla na gajbi...
Ne secam se da li je bila slicna tema,a i ne radi mi pretraga,tj. nemam to vise kao opciju.
Bilo bi o.k da (ako uopste budete postovali na ovoj temi ) u prvom postu napisete sa kog mobilnog su fotke,a u narednim samo koja je originalna rezolucija fotki i da li su obradjiavne.
 
ja cu da procitam pravila, mada sam ih vec procitao, a ti bi mogao, ako imas vremena da procitas prvi post u ovoj temi pa tek onda da kritikujes ljude. hocu da kazem da je ovo tema o telefonima. evo citiraću ti prvi post ili barem deo njega koji bi trebalo da procitas i da se spustis malo na zemlju. pozdrav...

citiram:Ovaj...ajde ovde da kacimo fotke sa mobilnog,da vidimo kako ce to da izgleda,kako prave fotke razliciti mobilni,danju,nocu..i tako to..mozda i pomognemo nekome pri odabiru novog telefona
O.K je 3p dobra kamera na mobilnom,jer ne nosim uvek aparat (cigla),a xy puta sam hte nesto da fotkam,a cigla na gajbi...
Ne secam se da li je bila slicna tema,a i ne radi mi pretraga,tj. nemam to vise kao opciju.
Bilo bi o.k da (ako uopste budete postovali na ovoj temi ) u prvom postu napisete sa kog mobilnog su fotke,a u narednim samo koja je originalna rezolucija fotki i da li su obradjiavne.

braaana, je skroz u pravu... mislim da je mislio na pravila pdf FOTOGRAFIJA, a ne na pravila teme. Iskreno nista zanimljivo na toj slici... polupan auto.. zasto je polupan ? gde je polupan ? to bi fotka ove vrste (informativne) trebala sve da kaze.


P.S.
svaki sledeci post koji nema veze sa fotografijom, bice izbrisan. ako hocete da se raspravljate caskate, imate fotocaskaliste. Na ovoj temi dozvoljene samo fotke komentari kritike itd.
 

Back
Top