FORUMSKI TRAČ

U pravu si miro ipak cemo mu dati malo prave akcije.
tomaxe gresis ovo je daleko bolje od amaterskog snimka, redjen je sa profi kamerama i lepim budzetom :cool: uostalom videces i sam ;)
 
Tomice...ne uzbudjuj se previse...mozda si samo ljubomoran sto nisi pretekao loopa ali sta da ti kazem...osvojio je moje srce...u svakom slucaju ako hoces,poslacemo ti snjimak...najozbiljnije
duso,sad cu te zovem...
 
Kako te je pretekao...pa jeste da si mi dao br. tel...kao ako smem da se javim,pa sto ne bih smela,ali loopi je znao o cemu da prica...i kako da me uhvati za rucicu da bih GA setala po kalemegdanu!
Sto se tice snjimka...imamo ih preko 15...pa nek loopi odluci koji ce da ti da...nemam nista protiv
a sto se tice praznjenja...duso, mogao si da nadjes bilo sta osim ruke ako si takav ...ebac!
 
Miro, smešna si kao bioskop.
Nazoveš me sa centrale koja ne ostavlja ID broj korisnika....
... a potom očekuješ da se primim kao mlad majmun. :lol:

I šta ti imaš protiv moga drkanja? :lol:

I zašto si ti toliko ljubomorna na moju desanku? :lol:
 
Moj brat, koji je sad u Španiji, jer izbegava neke dugove... Ustvari, ja sam ga kupila jer sam birala komponente... Najlepša godina...?

++++ovo iznad je lexa napisala a tela sam negde drugde ovo d anapishem al nema veze:))

mislim koga mi gjaimo na forumu
hm kjoji mi.... pa neki

sama birala komponente !!! wooow
ozbiljno ja nikad ne biram to sama
e idem sada trebalo je da neshto istrazujem ja sam ovde.
da li cete se druziti sa mnom kad otovrim prostitucionalnu agenciju za jadne
 
?:
Moj brat, koji je sad u Španiji, jer izbegava neke dugove... Ustvari, ja sam ga kupila jer sam birala komponente... Najlepša godina...?

++++ovo iznad je lexa napisala a tela sam negde drugde ovo d anapishem al nema veze:))

mislim koga mi gjaimo na forumu
hm kjoji mi.... pa neki

sama birala komponente !!! wooow
ozbiljno ja nikad ne biram to sama
e idem sada trebalo je da neshto istrazujem ja sam ovde.
da li cete se druziti sa mnom kad otovrim prostitucionalnu agenciju za jadne


duso, kome si se ovde obratila?
 

Back
Top