Kafana Forumski buvljak 2

Pobedila sam sebe danas i jela pileću džigericu. Moram , zbog anemije. Kako je bilo *ebeno teško. Dinstala sam sa lukom, malo vina, malo začina - toga sam se setila. Ukoliko neko ima ideju za bolju obradu neka napiše. Da što manje osetim ukus.
 
Učila sam. Pola 5 je. Radim digestivni.
I od svega bitnog oko jednjaka- ja zapamtim neki Malori Vajs sindrom , sa longitudinalnim rascepima sluzokože jednjaka- tamo gde se spaja sa želucem, kao uzrok svakog desetog krvarenja iz gornjih partija.Čitate na sopstvenu odgovornost a ja namerno nešto pišem da upamtim.
mnogo si pametna...
 
Pobedila sam sebe danas i jela pileću džigericu. Moram , zbog anemije. Kako je bilo *ebeno teško. Dinstala sam sa lukom, malo vina, malo začina - toga sam se setila. Ukoliko neko ima ideju za bolju obradu neka napiše. Da što manje osetim ukus.
Hm, ja volim džigericu i samo je ispržim. Al ako joj ne voliš ukus, pij kakao i uzimaj kapi koprive. Rekoh ja doktorki 😎💪
 
Moji poznanici došli iz Norveške- ona je odavde, on Norvežanin, rade oboje i žive u Norveškoj. I otišli skupa kod zubara da popravljaju, rešavaju zube kod nas.
@mario80 bi se onesvestio da čuje :D

Bilo mi je glupo da pitam zašto ovde, da li zbog cene ili kvaliteta naše usluge. Opet i to pada u vodu jer imaju osiguranje, a dobar stomatolog je dobar bilo gde.
 

Back
Top