Форумска амбуланта

Poruka
47.060
Прочитаћете често на форуму да овај наш форумски свет муче разне бољке. Налетећете на констатацију и да немају сви дијагнозу или није имао ко да их прегледа....

Волела бих да ова наша весела заједница буде и здрава па самим тим и срећна. Сакупила сам информације од здравствено форумског значаја, преко инсајдера као и спроводећи истраживање читањем форума и пронашла неколико кандидата верујем успешних у својим областима лечења.

За сада амбуланта има само неколико ординација, ви дајте предлоге па да покријемо све дијагнозе.


ОРДИНАЦИЈА ЗА ПРЕГЛЕД

Др Сенимир Аиртоновић познат као @Senna
Специјалиста (скоро па радиолог) за прегледање снимака, слика, ортопана..


ОРДИНАЦИЈА ОПШТЕ ПРАКСЕ
Мр Др Милан Цецић познат и као @milance19

Специјалиста за лечење загрљајима, тврди да има лековит загрљај.
Заказивање иде преко мене ( уз симболичну новчану надокнаду).


ОРДИНАЦИЈА ЗА ГЛОВОБОЉУ

Пр Др Димитрије Сенић познатији као @Sensei
Мастер у лечењу главобоље, стечен у светски познатим центрима за лечење главобоље.

Биће навалице па нећу успети да координирам заказивање али нећу одбити симболичну награду за препоруку од задовољних корисница.
 
ОРДИНАЦИЈА ОПШТЕ ПРАКСЕ
Мр Др Милан Цецић познат и као @milance19

Специјалиста за лечење загрљајима, тврди да има лековит загрљај.
Заказивање иде преко мене ( уз симболичну новчану надокнаду).

To kao oni likovi sto oglasavaju erotske masaze za zene ne bi li se ogrebali?
 
Прочитаћете често на форуму да овај наш форумски свет муче разне бољке. Налетећете на констатацију и да немају сви дијагнозу или није имао ко да их прегледа....

Волела бих да ова наша весела заједница буде и здрава па самим тим и срећна. Сакупила сам информације од здравствено форумског значаја, преко инсајдера као и спроводећи истраживање читањем форума и пронашла неколико кандидата верујем успешних у својим областима лечења.

За сада амбуланта има само неколико ординација, ви дајте предлоге па да покријемо све дијагнозе.


ОРДИНАЦИЈА ЗА ПРЕГЛЕД

Др Сенимир Аиртоновић познат као @Senna
Специјалиста (скоро па радиолог) за прегледање снимака, слика, ортопана..


ОРДИНАЦИЈА ОПШТЕ ПРАКСЕ
Мр Др Милан Цецић познат и као @milance19

Специјалиста за лечење загрљајима, тврди да има лековит загрљај.
Заказивање иде преко мене ( уз симболичну новчану надокнаду).


ОРДИНАЦИЈА ЗА ГЛОВОБОЉУ

Пр Др Димитрије Сенић познатији као @Sensei
Мастер у лечењу главобоље, стечен у светски познатим центрима за лечење главобоље.

Биће навалице па нећу успети да координирам заказивање али нећу одбити симболичну награду за препоруку од задовољних корисница.
Radim pon-uto-čet (09-15 30)
:D :heart:
 
@Duki Lu изволи

ratluk-sa-orasima-i-ruzinom-vodicom.jpg
 

Back
Top