forumashko razorno drushtvo

ian

Aktivan član
Poruka
1.909
U toj varijanti predlazem osnivanje forumashkog razornog drushtva u borbi protiv dosade i svakodnevice sa ciljem obuke starije populacije priblizno mladjoj... cilj je takodje i poboljshanje medjuljudskih odnosa i kvaliteta zivota..
svima koji su za, a ima nas vec :wink: ..
sve predloge i taktike izlazemo da bi na kraju sproveli gnusan plan prosvetljenja...
poshto ih jednostavno ne mozemo zameniti mladjom i privlachnijom populacijom krecemo u borbu da bi pobili izmedju ostalog i onu staru "odraslog choveka ne mozesh promeniti" Ko kaze?
 
taktike...
1. da ih napusimo i teramo da gledaju tarantinove filmove, south park i ostala dela modernog coeka
2. da im zabranimo gledanje pink tv.a
3. da ih naucimo cemu sluzi kanta za djubre...
4. obavezno da postoji neko malo dete u svakoj kancelariji...(valjda ce ih ono spreciti da psuju, zasto mi pada na pamet uzrecica "da oprosti ovo dete")
5. da im se odbija od plate za svako neumereno sminkanje, parfimisanje, grand show oblacenje....
....
ma lakse je sakupiti gomilu na gomilu i baciti bombu
 
1. objasniti im da svoje probleme ostavljaju kod kuce
2. uputiti ih da za svoje seksualne frustracije postoje druge prostorije a i ljudi koji ih struchno reshavaju(ukoliko ne mogu sami)
3. zabraniti im privatne pozive od strane njihovih ukucana vishe od tri puta dnevno i osloboditi sebe obaveze prenoshenja poruka
4. strogo zabraniti zloupotrebu rachunara (posebno kad je rech o mishu jer je on najvishe maltretiran)
5. nauchiti ih da ne budu ljubomorni na godine
6. drzati ih jasno, da ne bi prebacivali svoje radne zadatke na mladja pleca

eh, d1 mozda ih stvarno treba poslati negde( da nam bash ruke ne budu uprljane), na Mars recimo...
A Marsovca da dovedemo ovde...da ne bi njega rastuzili :roll:
 
Hhhiiii, koja dobra tema ian...

1) zabraniti im da nedeljom spavaju duze od dece!!!
2) ne grditi decu ako uniste jedan mali beznacajni kompjuter,
3) ne proveravati adrese na compu
4) povremeno nesto skuvati
5) izbaciti izraze: klinjo, shmrljo, derlushka...
6) ne cmakati ih pred prijateljima!!! (jako bitno)
7) ne donositi insekte s posla u kucu (i to je bitno)
8) zabraniti im da se mesaju u modu

Ima jos puno, samo daj mi malo vremena
 
Matorci bi trebali da prihvate cinjenicu da ima i mladjih genijalaca i da oni SHVATAJU i bez onog: "Da ti ja objasnim...sad cu ja da ti pokazem kako...valda ja znam bolje, stariji sam...sminka unistava ten (ma nemoj!!!)...
 
Hm da vidimo, evo sto se tice prevaspitanja:

1. Praviti zurke ranom zorom i zdusno smetati komsiluku kad vec ne mogu da shvate da drugi ljudi u u tom istom komsiluku subotom i nedeljom istom tom ranom zorom uglavnom spavaju a ne buse , ne menjaju plocice i ne deru se nekom pod prozorom a jos manje bacaju djubre pod taj isti prozor. :evil:

2.Gledati prekorno i znacajno klimati glavom sve one koji to rade tebi kad te vide da uvece izlazis iz kuce i iscudjavaju se jer boze moj sad smo mi u braku pa sta trazimo van kuce :twisted:

3. heh sta sam jos ono htela reci.....ne mogu da se setim bljak... :lol: :lol:
 
da budem iskren, ne smetaju meni matorci, ono, sredovecni ljudi. sta ja znam, tu i tamo ..... ali zato, posebna prica su PENZIONERI ... tim ljudima je toliko neverovatno dosadno u penziji da ssmaraju celu okolinu ...... evo sta bih ja ucinio da se resimo tih napasti koje nam zauzimaju redove u bankama, postama, prodavnicama i drze ih po pola sata, koje neuspesno pokusavamo da zaobidjemo u saobracaju ili na uzanom trotoaru :
1. otvoriti im specijalne poste, banke i prodavnice. tamo zaposliti ljude sa gooooomilom strpljenja i visokom platom, i osiguranjem za nervni slom koji mogu da dozive prepiruci se sa penzionerima.
2. zabraniti im da voze biciklove i motore, a smrtnom kaznom kaznjavati one penzose koje voze automobil ... to je tek ubistvo.
3. svakom penzioneru ili paru penzionera dodeliti jednu basticu, njivicu koju moraju da odrzavaju i tako ce barem nesto raditi, a ne sedeti i gutati pivo pred samoposlugama, ili sedeti pred kucom i komentarisati prolaznike ....
4. da ne bi pili onoliko piva i baljezgarili pred prodavnicama, otkriti im delotvorna svojstva marihuane i uciniti im starost podnosljivom :)
5. zlatno pravilo - napraviti penzionerski geto gde bi ih sve strpali i oivicili ogradom. ograda moze biti visoka i pola metra, svejedno oni to ne mogu da preskoce :D
 

Back
Top