Quantcast

FMU/AUNS iskustva

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.201
Pozdrav,
Zanima me šta sve znate o muzičkim akademijama u Novom Sadu i Beogradu, kakvi su profesori, uslovi, i tako dalje. Uglavnom, vaša iskustva.
Hvala!
Не знам шта свираш, али зар се обично унапред не зна каква је ситуација? Нема овде пуно музичких школа, а ви се сви виђате по такмичењима и зна се унапред ко ће где да проба да конкурише, у чију класу. Најбољи ученици већ годину-две унапред нађу начина да се представе професорима са факултета.

О самим факултетима нисам чуо ништа лоше. Стандардно за наше услове. Зар ниси у контакту са старијим ученицима из своје школе који би ти пренели утиске?

Đevojčurak

Početnik
Poruka
4
Не знам шта свираш, али зар се обично унапред не зна каква је ситуација? Нема овде пуно музичких школа, а ви се сви виђате по такмичењима и зна се унапред ко ће где да проба да конкурише, у чију класу. Најбољи ученици већ годину-две унапред нађу начина да се представе професорима са факултета.

О самим факултетима нисам чуо ништа лоше. Стандардно за наше услове. Зар ниси у контакту са старијим ученицима из своје школе који би ти пренели утиске?
Mene zanima odsek za klavir, ali iz moje škole ga niko godinama nije upisao.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.