Flert

ovo mi nije jasno
najlepša je realizacija, kada si sa nekim do koga ti je stalo..
nije ti lepo iscekivanje?
realizacija jeste najlepsa ali znamo da nismo u mogucnosti 24/7 biti s nekim...
poslovna putovanja obaveze itd ako govorimo o paru...
s druge strane realizacija jeste najlepsa ali da li je i flert sa osobom koja ti je bas simpa?

nije ti lepo iscekivanje?
realizacija jeste najlepsa ali znamo da nismo u mogucnosti 24/7 biti s nekim...
poslovna putovanja obaveze itd ako govorimo o paru...
s druge strane realizacija jeste najlepsa ali da li je i flert sa osobom koja ti je bas simpa?
iščekivanje samo kada smo već u vezi, da, to je lepo, čujete se, iščekujete susret, zajendo ste, to je lepo
ali iščekivanje a da niste u vezi, to je za mene nesigurna stvar i nikako ne uživam u tome. Prvo da se sretnem sa osobom, da vidim da li odgovaramo, pa tek ako se upustim u sve, ako osetim da nam je lepo, onda dozvoljavam sebi prijatna osećanja...

flert je lep, da, ali nije isto što i iščekivanje.. ne iščekujem. Nemam očekivanja. trudim se da ih nemam.

iščekivanje samo kada smo već u vezi, da, to je lepo, čujete se, iščekujete susret, zajendo ste, to je lepo
ali iščekivanje a da niste u vezi, to je za mene nesigurna stvar i nikako ne uživam u tome. Prvo da se sretnem sa osobom, da vidim da li odgovaramo, pa tek ako se upustim u sve, ako osetim da nam je lepo, onda dozvoljavam sebi prijatna osećanja...

flert je lep, da, ali nije isto što i iščekivanje.. ne iščekujem. Nemam očekivanja. trudim se da ih nemam.
malo smo pobrkali loncice.
kako i flert drugacije ako se niste sreli?!
naravno da prvo dolazi do susreta.

malo smo pobrkali loncice.
kako i flert drugacije ako se niste sreli?!
naravno da prvo dolazi do susreta.
pa dpbro pišem na forumu pa sam mislila da misliš na iščekivanje upoznavanja..
Mada, flert se radi i preko pisane reči, i ovde na forumu. I te kako..

Pa eto, ja sam oprezna. Prija mi prisustvo nekih ljudi i to mi je važan signal. Vrv u njihovoj prisutnosti i zračim drugačije. I to je to. Mislim da je luksuz sa svim mojim obavezama da se prepuštam nečemu što možda nikada doći neće

pa dpbro pišem na forumu pa sam mislila da misliš na iščekivanje upoznavanja..
Mada, flert se radi i preko pisane reči, i ovde na forumu. I te kako..

Pa eto, ja sam oprezna. Prija mi prisustvo nekih ljudi i to mi je važan signal. Vrv u njihovoj prisutnosti i zračim drugačije. I to je to. Mislim da je luksuz sa svim mojim obavezama da se prepuštam nečemu što možda nikada doći neće
MOLIM forumase da sada budu bukvalisti.
FORUM NE DOZIVLJAVAM KAO SREDSTVO ZA FLERT, UPOZNAVANJE.
Vec sam to nekoliko puta istakao ali ljudi su skloni da prevode kako žele da zvuci.
Naravno nisam operisan od licnih kontakata, invalid, ni u ruku ni u glavu ni u q*urcu, ali takve pretenziji niti imam, za sada, niti od pocetka, niti MISLIM DA CU IMATI, bar sam siguran 99,99%.

Ono sto ja ocekujem od foruma je postovanje ako sa moje strane nema uvrede, a nisam sklon uvredama kao inicijator.
Ono sto je u pocetku bilo pokusao sam na sve nacine da izbegnem ali nije bilo adekvatnog odgovara na moje izbegavanje.
Vise toga nema.
opet MOLIM da se ne prevode moja pisanija kako ko zeli vec nema ikakve namere.
SVE OVO JE ISKLJUCIVO MOJ IZBOR I ZA TUDJA RAZMISLJANJA I OSTALO nisam sklon razmatranju.

HVALA

Pa dobro nisi jedini. Ima puno ljudi koji dolaze ovde samo zarad druenja ili ubijanja vremena. Ili samo što hoće nešto da piskaraju i čitaju kako drugi žive i kako misle
verujem naravno.

izvinjavam se ako je bilo povoda da se protumaci drugacije sa moje strane.
puno se salim i to jeste žozda nekom razllog da pomisli tako nesto.
ali btw salim se i na svoj racun ali btw sebe sam mislim odavno smuvo. 😁

na ovakvu temu i zasto sam prisutan na forumu necu pisati vise.

Evo mogućih pitanja za diskusiju:

- Volite li flert?
- da li ste svesni kada flertujete?
- da li ga koristite iz neizbiljnih namera ili uvek kada flertujete imate ozbiljnu nameru da privučete pažnju da biste se povezali sa nekim?
- gde napraviti granicu između igre i ozbiljnih namera?
- snalazite se dobro u flertu ili bivate često upecani u pogrešna očekivanja?
- flertovanje zarad sopstvenog ega?
- jeste bili u emotivnoj vezi sa osobom koja često flertuje sa drugima? Iscrpljujuće ili ne smeta?
- da li je to legitiman način zabave i uzbuđenja za osobe koje su u braku?
- kako se flertuje online?
- vaš stil flertovanja?
....
images
Volim
Svesno to radim ponekad radi zabave
Bez ikakve dalje namere

Ne volim da flertujem prvi. Samo ako moram. To vole da rade cure koje se bave uslužnim delatnostima kladionice, kafići, kasirke, pekarke, fast food prodavačice itd.

e juče došo neki lik u kanc nije da ga prvi put vidim ali nije baš ni da ga se sećam precizno.
stao ispred stola započeo razgovor u vezi sa poslom i iz posla i
tek odjednom nakrivi se, gleda me u oči kao da smo u ringu, i tiho me pita
aj na kafu? meni šoljica za kafu stoji ispred tastature kafa skuvana puši se i miriše….
**** flert, kad ti ga muškarac priušti mislim se…
da mi je reko hajde da šutiramo šišarke po košutnjaku…možda bih i krenula haha

nisam otišla na kafu a nije ni on iz mog kanca sve dok nisam zapisala njegov broj….
eto kako se flertuje iz muškog ugla.😂

e juče došo neki lik u kanc nije da ga prvi put vidim ali nije baš ni da ga se sećam precizno.
stao ispred stola započeo razgovor u vezi sa poslom i iz posla i
tek odjednom nakrivi se, gleda me u oči kao da smo u ringu, i tiho me pita
aj na kafu? meni šoljica za kafu stoji ispred tastature kafa skuvana puši se i miriše….
**** flert, kad ti ga muškarac priušti mislim se…
da mi je reko hajde da šutiramo šišarke po košutnjaku…možda bih i krenula haha

nisam otišla na kafu a nije ni on iz mog kanca sve dok nisam zapisala njegov broj….
eto kako se flertuje iz muškog ugla.😂
Opaaaaa
Hehehhehhe
Jaooooo perfiiii 🌹

Back